Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani.

 • Serduszko Część wartości Twoich zakupów trafia do nas.
 • Metka cenowa z sercem To nic nie kosztuje, robisz zakupy tak jak zwykle.
Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE - logotyp/zdjęcie

Jak to działa?

 • Zakupy on-line?
  Planujesz zakupy w Internecie?
 • Wejdź przez przez FaniMani
  Wejdź na stronę sklepu przez FaniMani
 • Płacisz tyle co zwykle
  Kupujesz jak zwykle i płacisz tyle co zwykle
 • Otrzymujemy darowiznę średnio 2,5% od wartości Twoich zakupów

Korzystaj z oferty ponad 1021 sklepów internetowych i wspieraj naszą działalność:

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE

Lublin 20-435, Elizy Orzeszkowej 4,
Rodzaj organizacji: Stowarzyszenie / Fundacja

www.fundacjaexlege.plikonka Facebook Profil Facebook

Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE skupia ludzi pełnych pasji i oddanych sprawie, angażujących się całym sercem w poprawę losu zwierząt w Polsce.

Ratujemy zwierzęta maltretowane, ranne, skrzywdzone przez człowieka i często upodlone do granic możliwości. Naszym głównym celem jest prowadzenie działań z ramienia patrolu interwencyjnego, którego głównym zadaniem jest reagowanie i skuteczne działanie w sytuacjach łamania ustawy o ochronie zwierząt oraz kontrola dobrostanu i warunków bytowania zwierząt. Działania interwencyjne dotyczą zarówno zwierząt towarzyszących jak i gospodarskich.

Oprócz patrolu interwencyjnego zajmujemy się szeroko pojętą edukacją społeczeństwa w kwestiach humanitarnego i prawidłowego traktowania zwierząt, sterylizacją zwierząt w celu zmniejszenia populacji bezdomnych psów i kotów.

Większość zwierząt, które trafia pod naszą opiekę wymaga interwencji lekarsko-weterynaryjnej. Nasi podopieczni często wymagają długiego i kosztownego leczenia. Niektóre z nich potrzebują nas, aby od nowa zaufać ludziom, przez których niejednokrotnie zostali skrzywdzeni, dlatego każde zwierzę, które do nas trafia jest traktowane w sposób indywidualny i z należytą mu troską.

Wszystkich Państwa, którym bliski jest los zwierząt zachęcamy do wspierania naszych działań. Wierzymy, że dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu uda nam się uratować wiele istnień. Ich życie zależy również od Was.

Udostępnij i pomagaj nam zbierać:

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE - logotyp/zdjęcie

Wspieraj nas przy okazji zakupów.

Wspieraj nas

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj na pomoc.fanimani.pl albo skontaktuj się z nami – wyślij e-mail na info@fanimani.pl