Fundacja Na Maksa

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani.

 • Serduszko Część wartości Twoich zakupów trafia do nas.
 • Metka cenowa z sercem To nic nie kosztuje, robisz zakupy tak jak zwykle.
Fundacja Na Maksa - logotyp/zdjęcie

Jak to działa?

 • Zakupy on-line?
  Planujesz zakupy w Internecie?
 • Wejdź przez przez FaniMani
  Wejdź na stronę sklepu przez FaniMani
 • Płacisz tyle co zwykle
  Kupujesz jak zwykle i płacisz tyle co zwykle
 • Otrzymujemy darowiznę średnio 2,5% od wartości Twoich zakupów

Korzystaj z oferty ponad 1021 sklepów internetowych i wspieraj naszą działalność:

Fundacja Na Maksa

Pisarzowice 55-330, Kolejowa 14,
Rodzaj organizacji: Stowarzyszenie / Fundacja

www.fundacjanamaksa.plikonka Facebook Profil Facebook

Radość dziecka niepełnosprawnego i szczęście jego rodzeństwa i rodziców to najpiękniejsza rzecz jaką udało nam się zobaczyć w życiu.

Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko niepełnosprawne świat rodziców, rodzeństwa staje na głowie i wszystko się zmienia. Rodzice nie mają już czasu, siły i często pieniędzy by zatroszczyć się o swoje potrzeby, o swój rozwój, o swój wypoczynek... rodzeństwo traci swoje dzieciństwo na rzecz swojego chorego brata czy siostry.

Nasza fundacja postawiła sobie za cel uszczęśliwić całą rodzinę dziecka niepełnosprawnego poprzez zorganizowanie im tak czasu i zajęć by wszyscy razem mogli spędzić kilka dni po za domem, by mogli odpocząć, zintegrować się ze sobą i z innymi rodzinami.

Pierwszy nasz wyjazd integracyjny, zanim jeszcze powstała fundacja, pokazał nam jak wielką wartość dla rodziny ma wspólne spędzanie czasu, wspólny wyjazd integracyjny. Pojechało z nami 10 rodzin i wszyscy wrócili bardzo ubogaceni, szczęśliwi pełni sił do dalszej codziennej walki zdrowie i sprawność swojej pociechy.

W lipcu 2016 roku organizujemy wyjazd wakacyjny dla rodzin dzieci niepełnosprawnych. Chcemy by pojechało z nami 10-12 rodzin i dlatego zbieramy środki by im przynajmniej w części dofinansować takie wakacje. Wyjazd będzie tak zorganizowany, aby nie zabrakło rehabilitacji grupowej, integracji rodziny, wypoczynku i dobrej zabawy. Już dzisiaj wiemy, że wolontariusze, którzy z nami pojadą dadzą z siebie wszystko by dzieci i ich rodziny wrócili uradowani i ubogaceni, a każde Twoje zakupy przybliżają nas do tego celu.

Udostępnij i pomagaj nam zbierać:

Możesz wspierać bezpośrednio nasze projekty:

Wakacyjny Wyjazd Integracyjno - Rehabilitacyjny

Wakacyjny Wyjazd Integracyjno - Rehabilitacyjny

W lipcu 2016 r organizujemy wakacje dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin. Ideą wyjazdu jest integracja rodzin, wspólny wypoczynek a wszystko połączone z ... Dowiedz się więcej

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj na pomoc.fanimani.pl albo skontaktuj się z nami – wyślij e-mail na info@fanimani.pl