Fundacja im. Profesora Kazimierza Bartla

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani.

 • Serduszko Część wartości Twoich zakupów trafia do nas.
 • Metka cenowa z sercem To nic nie kosztuje, robisz zakupy tak jak zwykle.
Fundacja im. Profesora Kazimierza Bartla - logotyp/zdjęcie

Jak to działa?

 • Zakupy on-line?
  Planujesz zakupy w Internecie?
 • Wejdź przez przez FaniMani
  Wejdź na stronę sklepu przez FaniMani
 • Płacisz tyle co zwykle
  Kupujesz jak zwykle i płacisz tyle co zwykle
 • Otrzymujemy darowiznę średnio 2,5% od wartości Twoich zakupów

Korzystaj z oferty ponad 1030 sklepów internetowych i wspieraj naszą działalność:

Fundacja im. Profesora Kazimierza Bartla

Kraków 30-069, ul. M. Smoluchowskiego 6/8,
Rodzaj organizacji: Stowarzyszenie / Fundacja

kbartel.orgikonka Facebook Profil Facebook

Fundacja imienia Profesora Kazimierza Bartla została utworzona w 2008 z inicjatywy córki profesora – Pani Cecylii Bartel. Celem Fundacji jest wszechstronne wspieranie rozwoju szkolnictwa w Rzeczypospolitej Polskiej, głównie poprzez wspieranie uzdolnionej młodzieży. Do cyklicznych działań Fundacji należy:

>Noc Matematyki - Projekt międzyszkolny, który jest bardzo obszerny i zakłada popularyzację matematyki aż na trzech poziomach edukacyjnych: szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum. Społeczność uczniowska postanowiła w ten sposób oddać należny hołd „Królowej Nauk” w „Międzynarodowym Dniu Liczby Pi” obchodzonym 14 marca. W programie: warsztaty oparte na grach logicznych i strategicznych – gry planszowe, origami, pokazy robotów, gry ruchowe Kinect, gry karciane, interaktywna matematyka, doświadczenia i eksperymenty, projekcje filmów.

>Międzynarodowy Konkurs Graficzny w kwietniu, adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i stawia sobie za cel upowszechnianie i popularyzację artystycznej fotografii cyfrowej, grafiki komputerowej oraz rozwijanie kreatywności w przygotowaniu projektu.

>Małopolski Turniej Smoka Krakowskiego w Gimnastyce Artystycznej (maj, czerwiec). Zaangażowanie Fundacji polega na pomocy logistycznej, pozyskaniu sponsorów oraz pomocy finansowej. Wspólne działania Szkoły (ZSOS nr 2 w Krakowie) oraz Fundacji pozwalają zorganizować zawody na wysokim poziomie, co daje uczestnikom, ich trenerom i opiekunom wiele satysfakcji radości.
>Turniej w piłce ręcznej LAJKONIK CUP w kwietniu, gdzie występujemy w roli jednego ze sponsorów. W wydarzeniu pomagają nie tylko nasi podopieczni, ale również ich rodzice, znajomi. Dzięki temu nasz turniej staje się imprezą łączącą pokolenia. Młodzi grają, a starsi tworzą sportową atmosferę na pełnych zwykle trybunach.

> Turniej Mikołajkowy - jest to największa sportowa impreza organizowana przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie. W trwającej trzy dni rywalizacji bierze udział około 250 młodych sportowców, dziewcząt i chłopców klas piątych szkół podstawowych z całej Polski. Głównymi celami zawodów jest propagowanie siatkówki jako sportu całego życia, wychodzenie naprzeciw rozwojowym i sportowym potrzebom dzieci, uzupełnienie szkolenia specjalistycznego oraz okazja do spotkania dla osób zaangażowanych w rozwój piłki siatkowej.
>W 2015 Fundacja reprezentowała Kraków w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Kilometry dobra” zbierając fundusze na rzecz studiującej w Krakowie ukraińskiej młodzieży o polskich korzeniach.
Dzięki pozyskanym środkom mogliśmy ufundować m.in. stypendia, ciepłe posiłki, podręczniki.
>W 11.06.2016 organizujemy I Turniej szachowy im. prof. Kazimierza Bartla o Puchar Przew. Rady Dzielnicy XVIII, który wpisze się w kalendarz naszej aktywności na rzecz uzdolnionej młodzieży.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem na FB https://www.facebook.com/bartel.1procent/
Zajmujemy się rozpowszechnianiem darmowego programu do rozliczeń PIT w ramach akcji 1%. Zainteresowane osoby, firmy oraz instytucje zapraszamy do współpracy.
Cieszymy się, że POMAGACIE NAM POMAGAĆ :)

Udostępnij i pomagaj nam zbierać:

Fundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza BartlaFundacja im. Profesora Kazimierza Bartla
Fundacja im. Profesora Kazimierza Bartla - logotyp/zdjęcie

Wspieraj nas przy okazji zakupów.

Wspieraj nas

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj na pomoc.fanimani.pl albo skontaktuj się z nami – wyślij e-mail na info@fanimani.pl