Aktualności

Wiosna! Przyroda budzi się do życia wnosząc w codzienne życie słońce, pączkujące rośliny i zapachy kwitnących drzew. To także czas wiosennych porządków, a tym samym doskonała okazja, by przypomnieć sobie, jak ważne i proste jest wspieranie innych. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki wpis z najważniejszymi informacjami i podsumowaniem zmian w robieniu darowizn od zakupów online. Przeczytaj i zapisz na przyszłość, aby mieć pewność, że Twoje darowizny zostaną poprawnie naliczone.

Apetyt rośnie w miarę… pomagania! Jak prawidłowo zrobić darowiznę zamawiając w Pyszne.pl?

Zamawiając jedzenie w pyszne.pl, darowiznę należy aktywować przed wybraniem miasta i restauracji. Jeśli aktywacja darowizny nastąpi później – może się ona nie naliczyć. Darowizny nie są również naliczane jeśli po ich aktywacji nastąpiło uruchomienie aplikacji mobilnej Pyszne.pl.

Pamiętając o tych zasadach, pyszne jedzonko zadowoli nie tylko Ciebie, ale też wybraną organizację!

Czas na wyjazd? Booking cały czas jest z nami!

Jakiś czas temu zmieniły się zasady współpracy FaniMani.pl z serwisem Booking.com i dlatego po wejściu na stronę booking.com nie zobaczysz już komunikatu Przypominajki. Cały czas możesz jednak aktywować darowiznę z tego serwisu, dokonując rezerwacji za pośrednictwem tej strony. Możesz też dodać specjalny link do ulubionych.

Zanim zarezerwujesz wymarzony pobyt i mentalnie przeniesiesz się pod palmy, o aktualnych zasadach przeczytasz tutaj – więcej informacji.

Zaproszenie znajomych – podwójna korzyść

Pomaganie jest jak miłość: mnoży się je, kiedy się nim dzieli. Na przykład ze znajomymi! Zapraszanie do pomagania przez FaniMani.pl to prosty sposób, aby wybrana przez Ciebie organizacja otrzymała dodatkowe darowizny – 2 x 5zł:

  • 5 zł za polecenie po raz pierwszy – zobaczysz na swoim profilu od razu po rejestracji zaproszonej przez Ciebie osoby.
  • 5 zł za polecenie po raz drugi – widzi na swoim koncie Twój zarejestrowany z polecenia znajomy.
  • 2 x 5 zł za polecenie, status “gotowe do wypłaty” i mamy to! Organizacja w Panelu Organizacji zobaczy obie darowizny.

2 x 5 zł wypłacimy wtedy, gdy Twój znajomy w ciągu roku od rejestracji, zrobi zakupy za min. 100 zł z aktywnymi darowiznami, które uzyskają status “gotowe do wypłaty”.

Więcej o statusach darowizn przeczytasz tutaj.

Blokowanie reklam zablokuje też darowiznę

Korzystasz z AdBlocka lub przeglądarek, które blokują reklamy, np. Brave albo Opera z włączonym blokowaniem reklam? Nic dziwnego – niektóre są naprawdę natarczywe i irytujące! Niestety te rozwiązania mogą też spowodować, że darowizna nie zostanie naliczona. Dlaczego? Gdy klikasz Aktywuj Darowiznę/Przejdź do sklepu – generujemy i przekazujemy do sklepu specjalny identyfikator, na podstawie którego możemy naliczyć i rozliczyć darowiznę ze sklepem. Jeśli ten identyfikator nie trafi do sklepu – a tak się dzieje jeśli używasz adblocka albo podobnego rozwiązania – to darowizna nie zostanie naliczona.  . 

Co ważne – dodanie białej listy do adblocka czy też dodanie FaniMani.pl do wyjątków nie jest rozwiązaniem. Jeśli chcesz poprawnie robić darowizny – wyłącz adblocka. 

Zakupy w pracy, regularne transakcje i… spektakularne darowizny!

Regularne zakupy firmowe często opiewają na zawrotne kwoty. To sprzęty elektroniczne, artykuły biurowe, higieniczne, dzień pizzy, owocowe czwartki i wiele innych okazji. Jeśli zastanawiasz się czasem jak robić dużo więcej darowizn od zakupów online, to świetną opcją są zakupy firmowe. 

Jeśli pracujesz w firmie, która regularnie kupuje np. materiały biurowe online, robi rezerwacje hoteli dla handlowców albo zamawia jedzenie do biura – pamiętaj, że każda z tych transakcji to okazja do bezpłatnej darowizny. 

A może znasz kogoś, kto w takiej firmie pracuje? Wyślij zaproszenie do korzystania z FaniMani.pl, bo to nie tylko dodatkowe 2×5 zł, lecz także szansa na spektakularne kwoty dla wybranej organizacji! Rekordowi użytkownicy co miesiąc przekazują ponad 300 zł w darowiznach od zakupów online! Zobacz wyniki top użytkowników FaniMani.pl.

Co najmniej dwa sposoby na pomaganie: Przypominajka vs Aplikacja Mobilna. Poznaj różnice!

Ach, te zawiłości technologiczne! Można zapytać “dlaczego to się w ogóle różni?”. Odpowiedź jest bardzo prosta – na urządzeniach mobilnych w zdecydowanej większości nie ma możliwości instalowania rozszerzeń do przeglądarek, za wyjątkiem Safari na iPhone/iPad. Dlatego stworzyliśmy aplikację mobilną FaniMani, a jej zasada działania jest nieco inna, niż w przypadku Przypominajki na komputerze.

Poznaj różnice:

Przypominajka – rozszerzenie (Chrome, Firefox, Edge, Safari, Safari iPhone/iPad…)Aplikacja Mobilna (Google Play, AppStore)
Aktywacja darowizny na stronie sklepu, albo w wynikach wyszukiwania.Aktywacja darowizny po uruchomieniu aplikacji i wybraniu sklepu
Przypomnienie o aktywacji darowizny bezpośrednio w przeglądarce.Brak przypomnienia o darowiźnie w przeglądarce internetowej na telefonie (poza Safari iOS

FaniMani.pl to platforma umożliwiająca przekazywanie darowizn od zakupów online, gromadząca ludzi o dobrych sercach, którzy przy okazji zakupów online chcą robić dobro. Przy odrobinie uwagi i kilku kliknięciach, każdy może przyczynić się do wsparcia finansowego wybranych organizacji – i to bezpłatnie! Wiosna to doskonały czas, aby przypomnieć sobie o tych prostych, ale jakże ważnych zasadach lub zacząć przekazywać darowizny od zakupów online.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również