Aktualności

Umiesz dobrze uwieczniać momenty na zdjęciach i filmikach? Lubisz ludzi, a spotkania i wydarzenia to Twój żywioł? Chcesz się rozwijać, ale masz problem ze znalezieniem ciekawej inicjatywy? Zostań wolontariuszem kampanii Zaadoptuj NGO

W ramach kampanii będziemy zachęcać mieszkańców Wielkopolski do wspierania lokalnych organizacji społecznych. Twój entuzjazm i umiejętności pomogą w przygotowaniu materiałów i promocji w internecie, a współpracując z nami, zdobędziesz nowe doświadczenia i poznasz ciekawych ludzi.

Wolontariusze wezmą udział w warsztacie szkoleniowym: spotkania odbędą się w Poznaniu, Pile, Lesznie, Koninie i Kaliszu (Fundacja FaniMani zwraca koszty dojazdu na spotkania).

Zyskaj nowe umiejętności i zdobądź cenne doświadczenie przy współtworzeniu kampanii Zaadoptuj NGO!

Wolontariuszem może zostać osoba, która ukończyła 15 rok życia. Wypełnienie formularza jest obowiązkowe – na tej podstawie Fundacja FaniMani zaprosi do współpracy 10 osób.

Czas na wypełnienie formularza jest do 8 maja 2024 (środa).Masz pytania dotyczące wolontariatu? Napisz do nas na info@fanimani.pl w temacie wpisując “Zaadoptuj NGO – wolontariat”

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również