Baza wiedzy / Darowizny od zakupów online / Poradnik

Raz na jakiś czas podrzucamy Wam kreatywne – co nie znaczy „skomplikowane”! – sposoby na to, by zachęcić Waszych wspierających do przekazywania darowizn podczas zakupów online. Wiele z nich zdobyło sobie wśród Was rzesze zwolenników.

Jesteśmy największymi na świecie fanami rozwiązań, które łączą te słynne trzy cechy, których podobno nie da się pogodzić: szybkich, tanich i dobrych. Bo one istnieją! Zwłaszcza w przypadku darowizn od zakupów online, które znacznie zyskują na regularności i możliwie jak najszerszym gronie aktywnych wspierających. Przekonaj choćby kilka lub kilkanaście osób, by regularnie przekazywały Twojej organizacji darowizny z FaniMani.pl, a zobaczysz, że kwota wypłat zacznie systematycznie rosnąć.

Wyślij e-maila do wspierających

E-maile trzymają się mocno! Mimo że wielokrotnie otrąbiono ich rychłe odejście, wiadomości elektroniczne nadal stanowią popularny sposób komunikacji, nie tylko w miejscu pracy. E-mail o przyciągającym uwagę tytule oraz krótkiej, szczerej i atrakcyjnej treści to nadal fantastyczne narzędzie perswazji. Napisz do swoich wspierających – sympatycznie, treściwie, od serca – i wytłumacz, jak działa FaniMani.pl. Zobacz tutaj gotowe przykłady. Pokaż, w jak wielu atrakcyjnych sklepach online można zrobić zakupy z darowizną i jakie to proste (oraz darmowe!). A także, co najważniejsze: dosłownie poproś o wsparcie. Potęga „proszę” i „dziękuję” jest ogromna.

Napisz wiadomość na Messengerze, WhatsAppie, Signalu etc.

Napisz osobiście, aby zbudować zaufanie i ocieplić relacje! Ta metoda sprawdzi się, jeżeli utrzymujesz osobiste znajomości ze wspierającymi Cię osobami. Jest idealna dla podopiecznych fundacji zbierających na własne leczenie lub rehabilitację.Nie musisz nawet niczego wymyślać od zera: tutaj znajdziesz propozycję treści takiej wiadomości. Warto również załączyć link do filmu wyjaśniającego, jak działa FaniMani.pl: https://youtu.be/ayxMzkOE0Us

Poproś swoich sympatyków o zaproszenie znajomych do wspierania Was

Skorzystaj z kręgu znajomych fanów Waszej organizacji. Pozwoli Ci to zwiększyć zasięg działania: dziesięciu znajomych może łatwo dotrzeć do stu osób, a sto – do kolejnego tysiąca. Dzięki programowi zapraszania FaniMani.pl przekonanie znajomych do pomagania sprawia, że do organizacji trafiają dodatkowe darowizny: 2×5 zł = aż 10 zł.

Każdy użytkownik FaniMani.pl ma możliwość dzielenia się indywidualnym linkiem zapraszającym. Znajdzie go po zalogowaniu do konta na FaniMani.pl. Wystarczy, że skopiuje go i poda dalej! Ty nie musisz niczego wymyślać od zera: wystarczy, że pobierzesz gotowe materiały i opublikujesz je w używanych przez Was kanałach komunikacji.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również