Podsumowanie po drugim kwartale 2022 na FaniMani Aktualności

Przygotowaliśmy podsumowanie darowizn zebranych przy okazji zakupów online na FaniMani.pl po drugim kwartale 2022 r. Organizacje społeczne zebrały w ten sposób łącznie już 3 961 667,14 zł. W dniu publikacji tekstu kwota zebranych darowizn przekroczyła już 4 miliony złotych. Największa jednorazowa darowizna od zakupów online zrobionych razem z FaniMani.pl w ubiegłym kwartale wyniosła aż 1 429,89 zł.

Jak można pomagać przy okazji codziennych zakupów online?

Serwis FaniMani.pl daje możliwość pomagania przy okazji zwykłych, codziennych zakupów online. Zamawiając przez internet np. karmę dla kota, kosmetyki, książki czy buty, można bezpłatnie wesprzeć wybraną przez siebie organizację społeczną. Dzięki aktywacji darowizny z FaniMani, do organizacji trafi część wartości każdego zakupu. Pomagać można również rezerwując noclegi online czy np. zamawiając jedzenie do domu lub pracy. Taka forma wsparcia dla organizacji pozarządowych jest bezpłatna, zarówno dla osób korzystających z serwisu, jak i dla organizacji zarejestrowanych na FaniMani.pl.

 

Podsumowanie dobrych liczb w 2 kwartale 2022 roku na FaniMani.pl

 

Najciekawsze informacje i darowizny zebrane po 2 kwartale 2022 roku na FaniMani.pl:

 • Z FaniMani.pl korzysta już 8312 organizacji społecznych oraz 1365 podopiecznych,
 • Największa pojedyncza darowizna wyniosła aż aż 1 429,89 zł i należała kategorii zakupowej Sport i hobby. Wsparcie trafiło do Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Osobom Dorosłym z Zespołem Aspergera oraz Zaburzeniami Pokrewnymi „AS”,
 • Dniem z największą sumą darowizn w 2 kwartale 2022 roku był 20 kwietnia  – tego dnia zebraliśmy razem 4 684,97 zł darowizn,
 • Łączna wartość dobrych zakupów na FaniMani.pl po 2 kwartale 2022 roku wyniosła aż 286 556 775,00 zł,
 • Suma darowizn zebranych na koniec czerwca bieżącego roku to aż 3 961 667,14 zł.

 

 

 

TOP 10 Największych jednorazowych darowizn to:

 1. 1 429,89 zł od zakupów z kategorii Sport i hobby
 2. 960,72 zł od zakupów z kategorii Dla dzieci
 3. 398,42 zł od zakupów z kategorii Dom i ogród
 4. 387,79 zł od zakupów z kategorii Rezerwacja noclegów online
 5. 355,77 zł od zakupów z kategorii Rezerwacja noclegów online
 6. 322,43 zł od zakupów z kategorii Rezerwacja noclegów online
 7. 274,05 zł od zakupów z kategorii Dom i ogród
 8. 261,76 zł od zakupów z kategorii Rezerwacja noclegów online
 9. 247,06 zł od zakupów z kategorii Dom i ogród
 10. 245,14 zł od zakupów z kategorii Rezerwacja noclegów online

 

Co kupują najczęściej użytkownicy serwisu FaniMani.pl? 

Do najczęściej wybieranych sklepów niezmiennie należą polskie i zagraniczne portale zakupowe, a najbardziej popularne kategorie zakupowe to artykuły dla zwierząt, jedzenie z dostawą do domu, moda oraz sprzęt RTV i AGD. Duża ilość oraz wartość darowizn pochodzi ponownie od internetowych rezerwacji noclegów.

 

To proste!

Serwis FaniMani.pl pozwala na pomaganie w prosty i bezpłatny sposób. Tak samo proste jest korzystanie z darowizn od zakupów zarówno dla wspierającego jak i dla organizacji.

 

Organizacja – wystarczy, że zarejestruje się i natychmiast może zacząć zbierać. Rejestracja to 5 minut i od razu otrzymuje dostęp do instrukcji oraz spersonalizowanych materiałów, które pomagają promować tę nowoczesną formę pomagania.

 

Wspierający – osoba, która chce pomagać przy okazji zakupów online – ma jeszcze łatwiej. Wystarczy, że wzbogaci swoją przeglądarkę internetową (Chrome, Safari, Firefox, Opera, Edge Chromium) o rozszerzenie – Przypominajka FaniMani. Dodatek ten automatycznie rozpoznaje partnerów serwisu i pozwala na aktywację darowizny jednym kliknięciem. Poprowadzi również przez jednorazowy proces wyboru organizacji i założenia konta.

 

Dla fanów smartfonów jest również aplikacja mobilna FaniMani dostępna na telefony z systemem Android oraz iOS (iPhone)

 

Kupujący płaci za zakupy tyle, co zawsze a przy okazji może pomóc wybranej przez siebie organizacji społecznej. Na FaniMani jest już ponad 1600 sklepów internetowych oraz 8312 organizacji, które można wspierać bezpłatnie – przy okazji codziennych  zakupów w internecie.

Zarejestruj organizację albo siebie jako podopiecznego w 5 minut i już dzisiaj uruchom nowe źródło finansowania.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również