Zyskaj na inflacji

Każde zakupy internetowe mogą być okazją do pomagania!

Czy wiesz, że już ponad 23 miliony Polaków robią zakupy przez internet? A każdy z tych kupujących ma możliwość wspierania Twojej organizacji – BEZPŁATNIE!
Jak to działa?

Dzięki Fundacji FaniMani i współpracy z ponad 1700 sklepami internetowymi, które dzielą się swoimi zyskami z organizacjami społecznymi!

Według szacunków firmy doradczej PwC w tym roku Polacy na zakupy w internecie wydadzą 124 mld zł. Inflacja powoduje wzrost cen, lecz im większe sumy zakupów – tym większe darowizny! Dzięki FaniMani.pl sklepy partnerskie przekazują średnio 2,5% wartości zakupów na wskazane przez kupujących cele społeczne.

Gdyby choć 1% ze 124 mld zł obrotu w e-commerce trafił do NGO w formie darowizny od zakupów online, to wartość wsparcia dla organizacji społecznych wyniosłaby aż 1,24 mld zł!

Warto być w FaniMani, bo:

FaniMani to świetny sposób na działania charytatywne! Daje możliwość wsparcia celów statutowych Fundacji, a także konkretnych podopiecznych naszej Organizacji – osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Mechanizm umożliwia regularne pomaganie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów - wartość koszyka pozostaje ta sama. To super proste narzędzie, które robi dużo dobrego!
Łukasz Wielgosz
Fundacja Avalon
Byliśmy świadkami powstawania, rozwoju i udoskonalania się tej zupełnie nowej na rynku formy dobroczynności, którą uważamy za idealne połączenie "przyjemnego z pożytecznym", korzystnego dla każdej ze stron.
Jagna Gil
Fundacja na Rzecz Ratownictwa Specjalistycznego z Wykorzystaniem Psów IRMA
Z FaniMani.pl korzystają już między innymi:

Zajmie to 5 minut i od razu możecie zbierać

Najczęstsze pytania

Nie, nie musicie mieć działalności gospodarczej. Darowizny od zakupów wypłacane są przez Fundację FaniMani w formie darowizy na konto Waszej organizacji.

Rejestracja organizacji oraz korzystanie z serwisu FaniMani.pl jest bezpłatne. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z partnerami, co pozwala nam na finansowanie funkcjonowania portalu.

Organizacje, które aktywnie korzystają z FaniMani zbierają od kilku do kilkudzisięciu tysięcy złotych rocznie.

Nie jest to zależne od wielkości czy rozpoznawalności organizacji, a raczej od aktywnego promowania tej formy pomagania.

Każda organizacja poprzez Panel Organizacji ma dostęp do aktualnej listy wszystkich naliczonych darowizn oraz ich statusów (aktualizowana codziennie).

W Panelu Organizacji możecie również sprawdzić listę wspierających wraz z datą ich rejestracji. 

Dodatkowo – każdy zarejestrowany użytkownik może na swoim koncie użytkownika sprawdzać naliczone darowizny oraz kiedy zostały wypłacone organizacji.

Z FaniMani mogą korzystać fundacje i stowarzyszenia (również zwykłe), a także inne organizacje społeczne działające dla dobrej sprawy.

Wśród organizacji, które już korzystają z FaniMani są m.in. Rady Rodzciów, Koła Gospodyń Wiejskich, Kluby sportowe, a także jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej i drużyny harcerskie.

Wypłaty darowizn realizujemy po zakończeniu każdego kwartału w terminach określonych w Regulaminie Beneficjenta.

Wypłacamy darowizny organizacjom, które:

  • zebrały min. 100zł w darowiznach ze statusem Gotowa do wypłaty
  • podały prawidłowy numer konta w Panelu Organizacji

Serwis FaniMani.pl prowadzi Fundacja FaniMani (OPP) z Poznania, która powstała w 2014 roku. Naszą misją jest wspieranie organizacji społecznych w zbieraniu funduszy na to, co ważne.

Fundacja FaniMani
ul. Macieja Palacza 144, 60-278 Poznań
KRS: 0000507234

Chcesz porozmawiać? Zadzwoń: +48 799 785 426

Masz pytania? Wyślij wiadomość