Zyskaj na inflacji

Każde zakupy internetowe mogą być okazją do pomagania!

Czy wiesz, że już ponad 23 miliony Polaków robią zakupy przez internet? A każdy z tych kupujących ma możliwość wspierania Twojej organizacji – BEZPŁATNIE!
Jak to działa?

Dzięki Fundacji FaniMani i współpracy z ponad 1700 sklepami internetowymi, które dzielą się swoimi zyskami z organizacjami społecznymi!

Według szacunków firmy doradczej PwC w tym roku Polacy na zakupy w internecie wydadzą 124 mld zł. Inflacja powoduje wzrost cen, lecz im większe sumy zakupów – tym większe darowizny! Dzięki FaniMani.pl sklepy partnerskie przekazują średnio 2,5% wartości zakupów na wskazane przez kupujących cele społeczne.

Gdyby choć 1% ze 124 mld zł obrotu w e-commerce trafił do NGO w formie darowizny od zakupów online, to wartość wsparcia dla organizacji społecznych wyniosłaby aż 1,24 mld zł!

Warto być w FaniMani, bo:

Dzięki FaniMani dostaliśmy nową możliwość zbierania środków na rzecz naszej organizacji. Ponadto, FaniMani umożliwiło nam zbieranie środków nie tylko na cele statutowe, ale także na rzecz konkretnych Podopiecznych Fundacji.
Łukasz Wielgosz
Fundacja Avalon
Byliśmy świadkami powstawania, rozwoju i udoskonalania się tej zupełnie nowej na rynku formy dobroczynności, którą uważamy za idealne połączenie "przyjemnego z pożytecznym", korzystnego dla każdej ze stron.
Jagna Gil
Fundacja na Rzecz Ratownictwa Specjalistycznego z Wykorzystaniem Psów IRMA
Z FaniMani.pl korzystają już między innymi:

Zajmie to 5 minut i od razu możecie zbierać

Najczęstsze pytania

Nie, nie musicie mieć działalności gospodarczej. Darowizny od zakupów wypłacane są przez Fundację FaniMani w formie darowizy na konto Waszej organizacji.

Rejestracja organizacji oraz korzystanie z serwisu FaniMani.pl jest bezpłatne. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z partnerami, co pozwala nam na finansowanie funkcjonowania portalu.

Organizacje, które aktywnie korzystają z FaniMani zbierają od kilku do kilkudzisięciu tysięcy złotych rocznie.

Nie jest to zależne od wielkości czy rozpoznawalności organizacji, a raczej od aktywnego promowania tej formy pomagania.

Każda organizacja poprzez Panel Organizacji ma dostęp do aktualnej listy wszystkich naliczonych darowizn oraz ich statusów (aktualizowana codziennie).

W Panelu Organizacji możecie również sprawdzić listę wspierających wraz z datą ich rejestracji. 

Dodatkowo – każdy zarejestrowany użytkownik może na swoim koncie użytkownika sprawdzać naliczone darowizny oraz kiedy zostały wypłacone organizacji.

Z FaniMani mogą korzystać fundacje i stowarzyszenia (również zwykłe), a także inne organizacje społeczne działające dla dobrej sprawy.

Wśród organizacji, które już korzystają z FaniMani są m.in. Rady Rodzciów, Koła Gospodyń Wiejskich, Kluby sportowe, a także jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej i drużyny harcerskie.

Wypłaty darowizn realizujemy po zakończeniu każdego kwartału w terminach określonych w Regulaminie Beneficjenta.

Wypłacamy darowizny organizacjom, które:

  • zebrały min. 100zł w darowiznach ze statusem Gotowa do wypłaty
  • podały prawidłowy numer konta w Panelu Organizacji

Serwis FaniMani.pl prowadzi Fundacja FaniMani (OPP) z Poznania, która powstała w 2014 roku. Naszą misją jest wspieranie organizacji społecznych w zbieraniu funduszy na to, co ważne.

Fundacja FaniMani
ul. Czesława Miłosza 3, 60-461 Poznań
KRS: 0000507234

Chcesz porozmawiać? Zadzwoń: +48 799 785 426

Masz pytania? Wyślij wiadomość