Jak zaczął się 2023 w FaniMani.pl? Podsumowujemy pierwszy kwartał Aktualności / Darowizny od zakupów online

W Polsce i na świecie pierwsze miesiące 2023 zapamiętamy między innymi z premiery kontrowersyjnego pamiętnika brytyjskiego księcia Harry’ego, wizyty Joe’ego Bidena w Warszawie i gwałtownego rozpowszechniania się doniesień o coraz to nowych dokonaniach AI. W FaniMani natomiast zapamiętane zostaną z kolejnych świetnych wyników! 

W jaki sposób można pomagać przy okazji codziennych zakupów online?

Serwis FaniMani.pl daje możliwość pomagania przy okazji zwykłych, codziennych zakupów online. Dzięki temu zamawiając przez internet np. karmę dla kota, kosmetyki, książki czy ubrania można bezpłatnie wesprzeć wybraną przez siebie organizację społeczną. Dzięki temu trafi do niej część wartości każdego zakupu. Pomagać można również rezerwując noclegi online czy np. zamawiając jedzenie do domu lub pracy. Taka forma wsparcia dla organizacji pozarządowych jest bezpłatna zarówno dla osób korzystających z serwisu, jak i dla zarejestrowanych na FaniMani.pl organizacji.

Dobre liczby w 1 kwartale 2023 roku na FaniMani.pl

Poniżej w punktach przedstawiamy podsumowanie najciekawszych informacji i darowizn zebranych po 1 kwartale 2023 roku na FaniMani.pl:

  • Z FaniMani.pl korzysta już 9114 organizacji społecznych oraz 2782 podopiecznych.
  • Największa pojedyncza darowizna wyniosła dokładnie 1 799,70 zł i należała kategorii zakupowej Moda. Darowizna ta była wsparciem dla Stowarzyszenia 22q11 Polska.
  • Łączna wartość dobrych zakupów z FaniMani.pl po 1 kwartale 2023 roku wyniosła ponad 344 mln zł.
  • Suma darowizn zebranych na koniec marca 2023 roku to 5 151 035,60 zł.
  • Najbardziej dobroczynnym dniem w 1 kwartale bieżącego roku był dzień 23 stycznia, kiedy zebrano na FaniMani.pl aż 6 689,24 zł darowizn.
TOP 10 organizacji z największą liczbą darowizn w 1 kwartale 2023 roku to:

1. Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

2. Fundacja "Serca dla Maluszka"

3.Fundacja Serce Dziecka

4. Otwarte Klatki

5. Fundacja dla Zwierząt "Koci Pazur"

6. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

7. Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy

8. Fundacja "Szare, bure i łaciate"

9. Stowarzyszenie 22q11 Polska

10. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mikołowie
TOP 10 Największych jednorazowych darowizn w 1 kwartale 2023 roku
TOP 3 Użytkowników FaniMani z największą sumą i wartością darowizn w 1 kwartale 2023 roku

Co najczęściej kupują użytkownicy serwisu FaniMani.pl? 

Do najchętniej wybieranych miejsc na zakupy nieustannie należą polskie i zagraniczne portale zakupowe. Najpopularniejsze kategorie to artykuły dla zwierząt, jedzenie z dostawą do domu, moda oraz sprzęt RTV i AGD. Coraz większa ilość oraz wartość darowizn pochodzi od internetowych rezerwacji noclegów.

To proste!

Serwis FaniMani.pl pozwala na pomaganie w prosty i bezpłatny sposób. Tak samo proste jest korzystanie z darowizn od zakupów zarówno dla wspierającego jak i dla organizacji. 

Organizacja wystarczy, że się zarejestruje, a od razu może zacząć zbierać. Rejestracja to 5 minut i od razu otrzymuje dostęp do instrukcji oraz spersonalizowanych materiałów, które pomagają promować tę nowoczesną formę pomagania.

Wspierający – osoba, która chce pomagać przy okazji zakupów online – ma jeszcze łatwiej. Wystarczy, że wzbogaci swoją przeglądarkę internetową (Chrome, Safari, Firefox, Opera, Edge Chromium) o rozszerzenie – Przypominajka FaniMani. Dodatek ten automatycznie rozpoznaje partnerów serwisu i pozwala na aktywację darowizny jednym kliknięciem. Poprowadzi również przez jednorazowy proces wyboru organizacji i założenia konta.

Dla fanów smartfonów jest również aplikacja mobilna FaniMani dostępna na telefony z systemem Android oraz iOS (iPhone).

Kupujący płaci za zakupy tyle, co zawsze a przy okazji może pomóc wybranej przez siebie organizacji społecznej. Na FaniMani jest już ponad 1700 sklepów internetowych oraz 9114 organizacji, które można wspierać bezpłatnie – przy okazji codziennych  zakupów w internecie. 
Zarejestruj organizację albo siebie jako podopiecznego w 5 minut i już dzisiaj uruchom nowe źródło finansowania.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również