Co słychać w FaniMani?

Przez najbliższy tydzień, czyli do 17 października 2016 każda organizacja może otrzymać dodatkowo aż 10 zł za jeden zakup dokonany przez FaniMani.pl. Jeśli chcesz podarować wybranej organizacji 10 zł zaproś znajomych do rejestracji przesyłając im Twój unikalny link. Każdy, kto z niego skorzysta i dokona transakcji u jednego z naszych partnerów na kwotę co najmniej 5 zł, sprawi, że dla wspieranej przez Ciebie organizacji zostanie naliczona darowizna w kwocie 10 zł.

Link partnerski znajdziesz po zalogowaniu na swoim koncie użytkownika w zakładce „Historia wsparcia”. Link możesz skopiować lub od razu udostępnić w serwisie Facebook lub Twitter.

z-przyjaciolmi
Do rejestracji działań generowanych z Twojego linku używamy plików cookie. Dlatego następujące terminy są ważne, byśmy mogli prawidłowo przypisać darowiznę:
Znajomy powinien się zarejestrować w do 17 października 2016 do godz. 23.59.
Powinien w ciągu 60 dni od momentu rejestracji dokonać pierwszej transakcji w dowolnym sklepie partnerskim – przechodząc do sklepu przez serwis FaniMani.pl.
Akcja promocyjna trwa do 17 października 2016 do godz. 23.59 (liczy się data rejestracji konta z linka polecającego).

Darowiznę naliczoną w ten sposób przekażemy wspieranej przez Ciebie organizacji, niezależnie od tego, którą organizację wesprze Twój znajomy.
Zaproś znajomych i zbieraj tym sposobem dodatkowe darowizny dla ważnej dla Ciebie organizacji. W ten sposób możecie mnożyć dobro w nieskończoność!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również