Co słychać w FaniMani?

Zrobiliśmy podsumowanie dla darowizn zebranych przy okazji zakupów online na FaniMani.pl po trzecim kwartale 2021 r. Organizacje społeczne zebrały w ten sposób łącznie 3.151.185,37 zł. Największa jednoazowa darowizna od zakupów online zrobionych z FaniMani.pl w trzecim kwartale 2021 wyniosła 687,96 zł.

Codzienne pomaganie przy okazji zakupów online

Serwis FaniMani.pl daje możliwość pomagania przy okazji zwykłych, codziennych zakupów online. Dzięki temu zamawiając przez internet np. karmę dla kota, kosmetyki, książki czy buty można bezpłatnie wesprzeć wybraną przez siebie organizację społeczną. Dzięki temu trafi do niej część wartości każdego zakupu. Pomagać można również rezerwując noclegi online czy np. zamawiając jedzenie do domu lub pracy. Taka forma wsparcia dla organizacji pozarządowych jest bezpłatna zarówno dla osób korzystających z serwisu, jak i dla zarejestrowanych na FaniMani.pl organizacji.

Jak wyglądał 3 kwartał 2021 roku na FaniMani.pl?

Przygotowaliśmy podsumowanie dobrych liczb i darowizn zebranych po trzecim kwartale 2021 roku na FaniMani.pl.

 • Z FaniMani korzysta już 7268 organizacji, oraz 1088 podopiecznych. Łączna suma darowizn zebranych na koniec września 2021 roku wynosiła 3.151.185,37 zł.
 • Największa jednorazowa darowizna miała wartość aż 687,96 zł i pochodziła z kategorii zakupowej Dom i ogród. Średnia wartość darowizny w kwartale wynosiła 1,55 zł. 
 • Najwyższe darowizny od zakupów online pochodziły z kategorii zakupowych takich jak dom i ogród, rezerwacje noclegów, wycieczek oraz od zamówień na portalach zakupowych. 
 • Najbardziej dobroczynnym dniem był  2 sierpnia – użytkownicy FaniMani podarowali tego dnia 3881,83 zł. 

TOP 10 organizacji z największą liczbą darowizn w 3 kwartale 2021 roku to:

 1. Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
 2. Otwarte Klatki
 3. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
 4. Fundacja „Serca dla Maluszka”
 5. Fundacja „Szare, bure i łaciate”
 6. Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy
 7. Fundacja dla Zwierząt „Koci Pazur”
 8. Mamy Kota
 9. Fundacja DAJ HERBATĘ
 10. Stowarzyszenie KOTam CIĘ

TOP 5  największych darowizn w 3 kwartale 2021 roku to:

 1. 687,96 zł Dom i ogród
 2. 449,19 zł Rezerwacje noclegów 
 3. 421,80 zł Rezerwacje noclegów 
 4. 318,41 zł Portale zakupowe
 5. 270,59 zł Rezerwacje noclegów

A co najchętniej kupują osoby korzystające z serwisu FaniMani.pl? 

Do najczęściej wybieranych kategorii zakupowych wciąż należą polskie i zagraniczne portale zakupowe, artykuły dla zwierząt, jedzenie z dostawą do domu, moda oraz sprzęt RTV i AGD. Duża ilość oraz wartość darowizn pochodzi ponownie od rezerwacji noclegów online

To proste!

Serwis FaniMani.pl pozwala na pomaganie w prosty i bezpłatny sposób. Tak samo proste jest korzystanie z darowizn od zakupów zarówno dla wspierającego jak i dla organizacji. 

Organizacja wystarczy, że się zarejestruje, a od razu może zacząć zbierać. Rejestracja to 5 minut i od razu otrzymuje dostęp do instrukcji oraz spersonalizowanych materiałów, które pomagają promować tę nowoczesną formę pomagania.

Wspierający – osoba, która chce pomagać przy okazji zakupów online – ma jeszcze łatwiej. Wystarczy, że wzbogaci swoją przeglądarkę internetową (Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium) o rozszerzenie – Przypominajka FaniMani. Dodatek ten automatycznie rozpoznaje partnerów serwisu i pozwala na aktywację darowizny jednym kliknięciem. Poprowadzi również przez jednorazowy proces wyboru organizacji i założenia konta.

Dla fanów smartfonów jest również aplikacja mobilna FaniMani dostępna na telefony z systemem Android oraz iOS (iPhone)

Kupujący płaci za zakupy tyle, co zawsze a przy okazji może pomóc wybranej przez siebie organizacji społecznej. Na FaniMani jest już ponad 1500 sklepów internetowych oraz 7268 organizacji, które można wspierać bezpłatnie – przy okazji codziennych  zakupów w internecie. 

Zarejestruj organizację albo siebie jako podopiecznego w 5 minut i już dzisiaj uruchom nowe źródło finansowania.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również