Aktualności / Darowizny od zakupów online

Właśnie rozpoczęliśmy ostatni kwartał roku. Wiele wskazuje na to, że 2023 zaskoczy nas jeszcze niejednym: i oby tylko były to same pozytywne niespodzianki! My na pewno przychodzimy do Was z radosnymi wiadomościami: za FaniMani.pl kolejny udany kwartał pomagania. Sprawdźcie szczegóły i przekonajcie się sami!

Z FaniMani.pl korzysta już 9448 organizacji społecznych oraz 3058 podopiecznych fundacji, zbierających środki na swoje leczenie.

Największa jednorazowa darowizna kwartału wyniosła 516,50 zł i została przekazana od zakupów z kategorii wyposażenie wnętrz, a powędrowała do Fundacji Krok po Kroku.

Łączna wartość zakupów z FaniMani.pl po III kwartale 2023 roku wyniosła blisko 411,5 mln zł.

Suma darowizn zebranych na koniec września 2023 roku to 5 901 949,42 zł. Zbliżamy się do okrągłych sześciu milionów!

Najbardziej dobroczynnym dniem w III kwartale bieżącego roku był 28 sierpnia: przekazano wówczas aż 5652,19 zł darowizn od zakupów online.

Najaktywniejszym użytkownikiem okazał się pan Paweł, który w tym kwartale przekazał aż 1211,34 zł.

W jaki sposób można pomagać przy okazji codziennych zakupów online?

Jak osiągnęliśmy te liczby? Serwis FaniMani.pl daje możliwość pomagania przy okazji zakupów online. Dzięki temu, zamawiając przez internet np. karmę dla kota, kosmetyki, książki czy ubrania, można bezpłatnie wesprzeć wybraną przez siebie organizację społeczną. Za sprawą FaniMani.pl trafi do niej część – średnio 2,5% wartości – każdego zakupu w sklepie partnerskim. Pomagać można również podczas rezerwacji noclegów online oraz zamawiania jedzenia do domu lub pracy! Taka forma wsparcia dla organizacji pozarządowych jest bezpłatna zarówno dla osób korzystających z serwisu, jak i dla zarejestrowanych na FaniMani.pl organizacji.

Jak działa FaniMani.pl?

Wystarczy, że organizacja się zarejestruje, a od razu może zacząć zbierać. Rejestracja zajmuje 5 minut i pozwala od razu otrzymać dostęp do instrukcji oraz spersonalizowanych materiałów, które pomagają promować tę nowoczesną formę pomagania.

Wspierający – osoba, która chce pomagać przy okazji zakupów online – ma jeszcze łatwiej. Wystarczy, że zainstaluje w swojej przeglądarce internetowej (Chrome, Safari, Firefox, Opera, Edge) rozszerzenie Przypominajka FaniMani. Dodatek ten automatycznie rozpoznaje partnerów serwisu i pozwala na aktywację darowizny jednym kliknięciem. Poprowadzi również przez jednorazowy proces wyboru organizacji i założenia konta.

Dla fanów zakupów mobilnych przeznaczona jest Aplikacja Mobilna FaniMani dostępna na telefony z systemem Android oraz iOS (iPhone).

Kupujący płaci za zakupy tyle, ile zawsze, a przy okazji może pomóc wybranej przez siebie organizacji społecznej. W bazie FaniMani jest już ponad 1750 sklepów internetowych oraz 9448 organizacji, które można wspierać bezpłatnie przy okazji codziennych  zakupów w internecie.

Zarejestruj organizację albo siebie jako podopiecznego w 5 minut i już dzisiaj uruchom nowe źródło finansowania!

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również