Podsumowanie po II kwartale na FaniMani.pl Aktualności

To już druga połowa roku? Kto do tego dopuścił? Czy to jest w ogóle legalne? Szok! Kiedy to minęło?

Cóż, czas prędko leci, gdy robi się to, co się lubi: a my tym właśnie się zajmujemy. W FaniMani.pl naprawdę nic nie daje nam tyle frajdy, co pomaganie organizacjom w rozwijaniu działalności. Bezpłatne darowizny od zakupów online to więcej niż nasza praca: to nasza pasja i misja! Zastanawiacie się, jak nam to idzie? Jak co kwartał przygotowaliśmy dla Was trochę… szalonych liczb.

Ziarnko do ziarnka, czyli wielka suma drobnych darowizn

Na koniec drugiego kwartału suma darowizn, jakie zostały przekazane za pośrednictwem FaniMani, przebiła 5,5 miliona złotych, i to o kilkadziesiąt tysięcy: wyniosła aż 5 561 598,23 zł. To kwota, za którą można by kupić np. 10 mieszkań w dobrej lokalizacji w Poznaniu albo 30 nowych mercedesów GLA 200 Business Edition. Dzięki dobroczynnym organizacjom działającym z FaniMani.pl te pieniądze napędziły – i cały czas napędzają – setki, tysiące działań, które zmieniają świat na lepsze. Kupowany jest za nie sprzęt, organizowane są wydarzenia, opłacane są leki i rehabilitacja. Cudownie!

Już wkrótce: dyszki, dyszki, dyszki!

W tej chwili do FaniMani zapisanych jest aż 9114 organizacji. Byłoby fantastycznie, gdyby tutaj też już wkrótce udało nam się dobić do okrągłego 10K: pomożecie? 😉 Jeśli Twoja organizacja nie korzysta jeszcze z FaniMani, możesz zarejestrować ją w ciągu pięciu minut.

Suma indywidualnie korzystających z serwisu podopiecznych – np. osób zbierających na własne leczenie, podopiecznych fundacji i stowarzyszeń – to 2939: tutaj też już wkrótce osiągniemy kolejny próg.

Najwięksi zbieracze kwartału

Największa wypłata darowizn w tym kwartale powędrowała do Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym. Na drugim miejscu uplasowała się Fundacja „Serca dla Maluszka”. Tuż za nią była Fundacja Serce Dziecka.

Zbieranie dużych kwot bezpłatnych darowizn od zakupów online z FaniMani jest możliwe! Warto skorzystać z darmowych materiałów udostępnianych organizacjom, aby jak najwięcej osób miało szansę dowiedzieć się o możliwości wspierania NGO podczas zakupów online.

Chłopaki: 3, dziewczyny: 0

Statystyki mówią, że to kobiety częściej robią zakupy online, ale w tym kwartale wszyscy trzej najaktywniejsi wspierający to panowie! Kwotą darowizn od zakupów wynoszącą aż 3624,34 zł prowadzi Maciej. Proporcjonalnie za nim plasują się Daniel (2158,19 zł) i Tomasz (1219,12 zł). Wielkie dzięki i zapraszamy panie do rywalizacji!

Szaleństwo zakupów: gdzie i kiedy zrobiono największą darowiznę?

Aż 3559 zł jednorazowo przekazała osoba, która zrobiła zakupy w sklepie Media Expert (darowizna 1-1,25%). Druga pozycja na podium plasuje się daleko za nią: 1502,97 zł powędrowało do jednej z organizacji podczas rezerwowania wyjazdu na Booking.com (darowizna 2%).

Najbardziej dobroczynnym dniem kwartału była środa 26 kwietnia. Naliczyliśmy wówczas aż 8127,90 zł darowizn od zakupów online!

Uff, niezłe wyniki, co? Z kolejnym podsumowaniem wrócimy do Was już za trzy miesiące. A tymczasem: pomóżcie nam bić kolejne rekordy! Dołączajcie do FaniMani.pl, przekazujcie bezpłatne darowizny od zakupów online i zachęćcie do tego znajomych.  

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również