Aktualności
W FaniMani.pl, serwisie umożliwiającym przekazywanie bezpłatnych darowizn od zakupów online, zapraszanie znajomych do pomagania jest świetnym sposobem na to, by zebrać dodatkowe środki na działalność Twojej organizacji.

Aby rozpocząć, zaloguj się na swoje konto użytkownika i przejdź do zakładki „Moje darowizny”. Znajdziesz tam swój unikalny link partnerski, który możesz przekazać znajomym, sympatykom, obserwującym… i komu tylko chcesz. Możesz go skopiować do schowka, udostępnić na platformach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter albo wysłać mailem.

Pst! Jeśli po pobraniu linku zdecydujesz się zmienić organizację, którą wspierasz, koniecznie pobierz go ponownie.

5 zł jest super… a może być dwa razy lepsze!

Co się stanie, gdy wyślesz swój indywidualny link osobie, która użyje go, aby zarejestrować się w FaniMani.pl i zacznie robić zakupy z darowizną? Twoja organizacja, którą wspierasz z FaniMani, otrzymuje dodatkowe 5 zł od Ciebie. Drugiego piątaka Twoja organizacja otrzyma, jeśli osoba przyjmująca zaproszenie spełni warunki regulaminu: zarejestruje się z linku zaproszenia i w ciągu roku od rejestracji zrobi zakupy za min. 100 zł!

To naprawdę proste: jeśli wspierasz swoje NGO z FaniMani.pl i namówisz na to samo kogoś, kto tego dotąd nie robił, to Twoja organizacja otrzyma dodatkowe 10 zł. 5 zł od Ciebie, plus 5 zł od tej drugiej osoby. I to bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie i znajomego, bo te środki dorzuca FaniMani!

Dwa drobiazgi, o których warto pamiętać

Podkreślamy: żeby Twoja organizacja mogła otrzymać darowiznę, osoba, której przesyłasz link, powinna w ciągu roku od momentu rejestracji dokonać w serwisach partnerskich FaniMani.pl, zakupów na kwotę co najmniej 100 zł. Karma dla kota, nowe buty, rezerwacja hotelu na urlopowy wyjazd… naprawdę nie jest trudno uzbierać taką kwotę internetowych zakupów. A to oznacza, że takich dyszek może być sporo. Warto o nie zawalczyć!

Zapraszaj znajomych i zyskuj dodatkowe darowizny dla Twojej ważnej organizacji. W ten sposób razem możemy osiągnąć jeszcze więcej i mnożyć dobro w nieskończoność!

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również