Aktualności

Sprawdzone sposoby komunikacji w zespole, wymiana doświadczeń, inspiracji oraz wspólne uczenie się. To wszystko będzie dla Was dostępne bezpłatnie podczas spotkania online “Czas na HR w NGO! Trendy i wyzwania w zarządzaniu organizacją pozarządową”. 

19 października (czwartek) od godz. 10.00 do 15.45 otrzymasz solidną dawkę pożytecznej wiedzy na konferencji dla NGO. A to wszystko online, bez dojazdów! Liczba miejsc ograniczona: zgłoś się już teraz, by mieć pewność, że weźmiesz udział w wydarzeniu. Skorzystaj z tego linku.  

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych z Krakowa, która zaprosiła praktyków, ekspertów oraz wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z wiedzy i nauczyć się dobrych praktyk w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w organizacjach społecznych. 

Dobre, miarodajne oraz profesjonalne działanie w zakresie HR w Twojej organizacji jest możliwe. Dzięki uczestnictwu w spotkaniu online:

  • dowiesz się, kiedy i dlaczego warto rozwijać obszar HR w NGO;
  • otrzymasz praktyczne wskazówki, które z powodzeniem dasz radę zastosować w działaniu Twojej organizacji;
  • liderzy i liderki projektu podzielą się swoimi doświadczeniami z pracy nad rozwojem HR-u w ich organizacjach;
  • zyskasz gotowe rozwiązania, które możesz od razu wdrożyć w swojej pracy ze współpracownikami czy wolontariuszami w swojej organizacji. 

Więcej szczegółów oraz link do bezpłatnego zapisu na konferencję znajdziesz tutaj.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również