Aktualności

Czy często łapiesz się na myśleniu „Brakuje mi czasu!”, „W pojedynkę nie dam rady tego ogarnąć…” lub „Skąd wziąć fundusze na ten projekt?”? Jeśli te pytania brzmią dla Ciebie znajomo, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

FaniMani.pl z przyjemnością zaprasza na wyjątkowy webinar, podczas którego skupimy się na rozwiązaniu trzech kluczowych wyzwań, z którymi borykają się organizacje społeczne. Naszym gościem będzie Szczepan Kasiński – prezes Agencji Fundraisingowej Armiger, która od ponad 5 lat wspiera fundacje i stowarzyszenia w pokonywaniu barier: braku czasu, zasobów ludzkich i finansowych.

Szczepan, jako doświadczony ekspert w dziedzinie fundraisingu, podzieli się sprawdzonymi metodami i dobrymi praktykami, które możesz natychmiast zastosować, aby ulepszyć codzienną działalność Twojej organizacji. Odkryj, jak niewielka zmiana perspektywy może odsłonić przed Tobą nowe możliwości i niezagospodarowane dotąd obszary.

Dołącz do nas na godzinne spotkanie online i pozwól sobie pomóc w przekształceniu wyzwań w możliwości. Czasem, by ruszyć naprzód, wystarczy zrobić krok wstecz i spojrzeć na problem z innej perspektywy. Daj sobie szansę na odkrycie nowych rozwiązań i strategii, które pomogą Twojej organizacji rozwijać się jeszcze skuteczniej.

Kiedy? 12 marca (wtorek) o godzinie 12:00

Gdzie? Spotkanie online (wszędzie) 

Jak? Zapisz się już dziś, by wziąć udział w bezpłatnym webinarze

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zainspirować się i uczyć od najlepszych w branży. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i zrób pierwszy krok ku przemianie Twojej organizacji społecznej!
Link do rejestracji: https://webinar.fanimani.pl/

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również