Aktualności

Stworzyli wiele wspaniałych inicjatyw i teraz wspólnie świętowali sukcesy. Tegoroczna Gala Wolontariatu dla organizacji z Łodzi i okolic odbyła się już XVI raz. Wydarzenie zorganizowały Regionalne Stowarzyszenie Centerko i Stowarzyszenie Pomost.

 Wspólne oglądanie wykonanych w 2023 roku projektów odbyło się 7 grudnia w Akademii Muzycznej w Łodzi, gdzie społecznicy w różnym wieku mogli pokazać swoje zaangażowanie w działania prospołeczne. Pełnym entuzjazmu wolontariuszom pogratulowali przedstawiciele Urzędu Miasta, Urzędu Marszałkowskiego oraz Korpusu Solidarności, dziękując za demonstrację energii i pasji do pomagania.

Sponsorem XVI edycji Gali została organizacja FaniMani. Zapewniła torby wszystkim laureatom nagród. Wyróżnieni otrzymali również środki na wsparcie wybranej organizacji charytatywnej, w której się udzielają. Wydarzenie umożliwiło spotkanie z zaangażowanymi społecznikami rozwijającymi ideę wolontariatu.

Motywem przewodnim tegorocznej Gali było hasło “Wolontariat bez granic”. Na scenie pojawiła się grupa Yoł Yoł Seniorki, która pokazała, jak tańczyć hip-hop i pomagać niezależnie od wieku.

Moc i odwagę pokazał również młodszy zespół taneczny, Flavourki, który udowodnił, że czarowanie publiczności to coś, co mogą i młodsi, i starsi.

Zespół Bandaż Elastyczny zapewnił rozrywkę artystyczną, dodając uczestnikom XVI Gali Wolontariatu energii do działania.

Zaangażowanie wolontariuszy i koordynatorów umożliwiło wsparcie wielu niezwykle wartościowych inicjatyw. FaniMani jak zawsze docenia zapał społeczników i cieszy się z możliwości pomocy w organizacji tegorocznej edycji wydarzenia.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również