Aktualności

Media, radio, prasa to sprzymierzeńcy organizacji społecznych, przy pomocy których można zyskać popularność i wypromować swoje projekty. Jednak jak to skutecznie zrobić? Tego dowiesz się z webinaru FaniMani, w którym gościnnie wystąpi Agnieszka Dąbrowska. Porozmawiamy o tym, jak dzięki odpowiedniej komunikacji oraz wykorzystaniu środków masowego przekazu przyciągać darczyńców.

Agnieszka Dąbrowska jest ekspertką z zakresu marketingu i PR z 20-letnim doświadczeniem, która prowadzi własną agencję mediową. Na przykładzie Fundacji Mętlik w Głowie pokaże, jak skutecznie zaprezentować się światu w mass mediach. 

Jak mówi Agnieszka: “podstawą sukcesu jest wiara w realizowany projekt połączona z konsekwentnym realizowaniem wytyczonych celów”. Wiarę w ideę i misję swojej organizacji z pewnością już macie. Teraz nadszedł czas, by dowiedzieć się, jak wyznaczać i realizować konkretne cele.

Szukasz pomysłów na to, jak przyciągnąć do swojej organizacji nowych darczyńców? Chcesz wiedzieć, jak się zabrać do współpracy z mediami? Nie przegap tego webinaru! To godzina wypełniona praktyczną wiedzą, ogromem doświadczenia i przydatnymi wskazówkami.

Zapisz się na spotkanie online, w którym Agnieszka wraz z FaniMani.pl opowie o tym, jak współpraca z mediami przekłada się na aktywnych i zaangażowanych darczyńców.

Spotkajmy się już 15 lutego w czwartek o 12:00 – zapisz się tutaj: https://fanimani.clickmeeting.com/wyjdz-do-swiata-i-przyciagaj-darczyncow-o-sile-komunikacji-i-wspolpracy-z-mediami/register  

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również