Aktualności

Wraz z rozpoczęciem nowego roku przygotowujemy się zwykle do komunikowania nadchodzących wydarzeń w kontekście działań prowadzonych przez nasze organizacje. Walentynki i profilaktyka HIV, Wielkanoc i dobrostan zwierząt hodowlanych, a może Światowy Dzień Bez Samochodu i rozbudowa sieci ścieżek rowerowych? Różne organizacje mają różne priorytety, a każda okazja jest dobra, by zachęcić do wspierania Was!

Serwis Fanimani.pl udostępnia szereg gotowych szablonów, narzędzi i sugestii, które ułatwią Ci rozpowszechnienie informacji o możliwości wspierania Twojej organizacji non-profit za pomocą bezpłatnych darowizn od zakupów online.

Szukasz dobrego postanowienia na 2024 dla swojego NGO? Mamy dla Ciebie coś w sam raz: postanów sobie, że będziesz regularnie przez cały rok informować sympatyków Twojej organizacji o tym, że można Was wspierać przez FaniMani.pl! Tylko jak to zrobić?

Pierwsze kroki

Działania zawsze najlepiej rozpocząć w swojej lokalnej społeczności. Bardzo skuteczną metodą jest poinformowanie znajomych o możliwości wsparcia wybranej organizacji darmowymi darowiznami. Łatwo zrobisz to, korzystając z komunikatorów takich jak WhatsApp, Messenger czy Signal, a także SMS-em. Bezpośredni, indywidualny kontakt zawsze zwiększa zaangażowanie i szansę na uzyskanie odpowiedzi. Organizację takiej promocji możesz zaplanować np. w kalendarzu “Okazje do pomagania”, w którym znajdziesz proponowane terminy publikacji wiadomości i postów, a także świetne okazje zakupowe. Już zakończone działania oznacz na wydrukowanej checkliście: dzięki temu będziesz mieć łatwy wgląd do statusu wykonanych działań. 

Szablony i materiały udostępniane przez FaniMani.pl

Korzystając ze strony FaniMani.pl, zyskujesz dostęp do szablonów dostosowanych do licznych okazji i potrzeb. Jeśli np. zależy ci na wyjaśnieniu, jak działa serwis FaniMani.pl, możesz w tym celu użyć jednej z wielu proponowanych treści posta i zindywidualizowanych grafik z logo Twojej organizacji, a nawet skorzystać z pomysłu na projekt podstrony. 

FaniMani udostępnia też specjalne zakładki z pomysłami na zapraszanie znajomych do pomocy czy podziękowania odbiorcom za zaangażowanie. Możesz również wykorzystać inne spersonalizowane szablony, takie jak wzory dla akcji “Sprytni Rodzice” czy pisane w pierwszej osobie materiały przeznaczone dla podopiecznych organizacji.

Na stronie FaniMani znajdziesz też szeroki wybór treści przeznaczonych na stronę internetową i fanpage Twojej organizacji, a także wzorów logo, wizytówek i materiałów promocyjnych w języku angielskim. Od Międzynarodowego Dnia Pizzy poprzez Dzień Myśli Braterskiej aż po Boże Narodzenie, znajdziesz tam setki pomysłów! Są tam również gotowe szablony maili i newsletterów, które możesz wysłać do bazy darczyńców swojej organizacji. 

Jeśli jesteś użytkownikiem serwisu FaniMani.pl, możesz wykorzystać gotowe propozycje wiadomości do wspierających, które umożliwią Ci podziękowanie za darowiznę i zachęcenie do dalszej pomocy. Warto sięgnąć również po wzory wiadomości przeznaczonych dla komunikatorów takich jak Messenger, Whatsapp czy Signal, które mogą się przydać w tworzeniu bardziej spersonalizowanej, bezpośredniej korespondencji z wolontariuszami, współpracownikami i darczyńcami.

Promowanie organizacji non-profit nigdy nie było prostsze, więc na co czekasz? Rozpocznij 2024 z Fanimani.pl!

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również