Darowizny od zakupów online

Przyjaźń jest bezcenna, ale czasem przyjaciele warci są… dokładnie 5 zł. Zaproś znajomych do pomagania i zgarnij dodatkowe 5 zł dla wspieranej organizacji za każdą osobę, która skorzysta z Twojego zaproszenia! Dziel się dobrem z bliskimi, a my przekażemy je dalej: bo razem możemy więcej!

Każda organizacja może otrzymać od nas dodatkowe 5 zł za jeden zakup dokonany przez FaniMani.pl? To łatwe jak jeden klik: przeczytaj, jak to zrobić!

Jeśli chcesz podarować wybranej przez siebie organizacji dodatkowego piątaka, zaproś znajomych do rejestracji, przesyłając im Twój unikalny link. Każdy, kto z niego skorzysta i dokona transakcji u jednego z naszych partnerów, sprawi, że dla wspieranej przez Ciebie organizacji zostanie naliczona darowizna w kwocie 5 zł.

Link partnerski znajdziesz po zalogowaniu na swoim koncie użytkownika i wejściu w zakładkę „Moje darowizny” z rozwijanego menu „Moje konto”. Link możesz skopiować do schowka lub od razu udostępnić na Facebooku lub Twitterze czy też wysłać mailem.


Abyśmy mogli prawidłowo przypisać darowiznę, osoba, której udostępniasz link, powinna w ciągu 60 dni od momentu rejestracji dokonać pierwszej transakcji w dowolnym sklepie partnerskim, przechodząc do sklepu przez serwis FaniMani.pl.

Darowiznę naliczoną w ten sposób przekażemy organizacji, którą wspierasz: niezależnie od tego, jaką organizację wesprze Twój znajomy. Jeśli więc zdecydujesz się zmienić organizację, którą wspierasz, koniecznie pobierz link ponownie!

Zapraszaj znajomych i zbieraj dodatkowe darowizny dla ważnej dla Ciebie organizacji. W ten sposób możecie mnożyć dobro w nieskończoność!

Zapraszamy do zapraszania!

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również