Aktualności

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to największa i najbardziej znana inicjatywa charytatywna w Polsce, co roku skupiająca na sobie uwagę całego kraju.

Wsparcie dla WOŚP dzięki serwisowi FaniMani.pl jest możliwe przez cały rok i to bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jak to możliwe? Zobacz, jak możesz pomagać, robiąc codzienne (i niecodzienne 😉) zakupy online!

Co to jest FaniMani.pl?

FaniMani.pl jest pierwszym w Polsce serwisem, który umożliwia przekazywanie bezpłatnych darowizn dla organizacji społecznych podczas robienia zakupów online. Ponad 1700 sklepów internetowych, z którymi współpracujemy, zobowiązuje się oddać część swojego zysku na rzecz wybranej przez Ciebie organizacji, przynosi świetne rezultaty – do tej pory przekazaliśmy ponad 6,5 mln złotych! Wartość darowizn różni się w zależności od sklepu, przy czym średnio wynosi 2,5% wartości zakupów. FaniMani.pl współdziała z różnorodnymi sklepami internetowymi, obejmującymi szeroki zakres branż – od dostawy jedzenia i rezerwacji miejsc noclegowych, przez artykuły dla zwierząt, elektronikę użytkową i sprzęt AGD i RTV, aż po odzież i produkty kosmetyczne.

Jak to działa?

Z FaniMani.pl wpółpracuje ponad 1700 sklepów internetowych, gotowych do dzielenia się swoim zyskiem co umożliwia tym samym wsparcie organizacji charytatywnych – w tym np. WOŚP – podczas codziennych zakupów. Aby uprościć ten proces, stworzyliśmy narzędzia takie jak Przypominajka FaniMani – rozszerzenie do przeglądarek internetowych, oraz aplikację mobilną dostępną na systemy Android i iOS (iPhone, iPad).

Przypominajka FaniMani to rozszerzenie, które automatycznie identyfikuje sklepy współpracujące z FaniMani. W trakcie przeglądania ofert tych sklepów użytkownik otrzymuje powiadomienie z możliwością aktywacji darowizny dla wybranej organizacji. Rozszerzenie jest dostępne dla takich przeglądarek, jak Chrome, Edge, Firefox, Opera, Safari na laptopach i komputerach stacjonarnych, a także Safari Mobile na iPhone/iPad. Rozszerzenie to możesz zainstalować bezpośrednio ze strony fanimani.pl.

Aplikacja mobilna FaniMani działa nieco inaczej – po jej uruchomieniu wystarczy wybrać sklep i przejść do zakupów z poziomu aplikacji po kliknięciu “aktywuj darowiznę”. Proces zakupowy przebiega standardowo. Aplikację możesz pobrać z poziomu strony FaniMani.pl, a także w sklepach Google Play i AppStore.

Za zakupy płacisz tyle, ile zwykle, a część wydanej kwoty zakupów zostanie przekazana na rzecz WOŚP. Procent wsparcia zależy od sklepu, ale średnio wynosi 2,5% wartości zakupów.

Brzmi prosto? Bo takie właśnie jest – a do tego wspieranie WOŚP z FaniMani ma liczne inne zalety! FaniMani.pl oferuje wyjątkową możliwość wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez cały rok, regularnie. Dzięki temu serwisowi możesz pomagać, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Płacisz za swoje zakupy dokładnie tyle, ile płaciłbyś, gdybyś robił je bezpośrednio w sklepie. Z FaniMani Twoje zakupy online mogą przyczynić się do wsparcia WOŚP.

Wejdź na fanimani.pl/wosp – zainstaluj rozszerzenie albo aplikację mobilną – i bezpłatnie wspieraj WOŚP przez 366 dni w roku – przy okazji zakupów online.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również