Aktualności

Klub Fundraisera z radością otwiera serię inspirujących spotkań z ekspertami, którzy są gotowi podzielić się swoją bezcenną wiedzą, doświadczeniem i know-how. Przygotuj się na dawkę inspiracji, która wyposaży Cię w narzędzia niezbędne do stawiania czoła codziennym wyzwaniom, z jakimi zmaga się Twoja organizacja społeczna.

Dowiedz się, jak stać się autorytetem w oczach wolontariuszy, odkryj, co zrobić, by Twoje pomysły zyskały ogólnopolską sławę i przekonaj się, jaka jest rola prezencji i elokwencji w prowadzeniu dużej organizacji społecznej. To wszystko i jeszcze więcej przedstawi Karolina Adamska-Woźniak, niezwykła kobieta o wielkim sercu. 11 lat działała w zarządzie, w tym przez 6 lat była prezeską Fundacji Mam Marzenie. 

Karolina Adamska-Woźniak to prawdziwa kobieta-orkiestra. Wolontariuszka, mama 5 dzieci, właścicielka Agencji Kawa Dobra, radiowa osobowość i pracowniczka międzynarodowej korporacji, a z wykształcenia doktor nauk medycznych. Spotka się z nami, by podzielić się swoją historią, doświadczeniami i wskazówkami.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Spotkajmy się w restauracji Kamea przy ul. Klasztornej 18 w Poznaniu, tuż obok Starego Rynku. Ostatni dzień lutego, o godzinie 18:00, stanie się czasem, który może zainspirować Cię do działania i zmiany.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny, a serdeczne zaproszenie od Karoliny Adamskiej-Woźniak kierowane jest do wszystkich osób związanych z organizacjami społecznymi.

Spotkajmy się 29 lutego w centrum Poznania, aby wspólnie odkryć, jak nasze marzenia o lepszym świecie mogą stać się rzeczywistością. Do zobaczenia!

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również