1,5% podatku dla NGO 1,5 procent

Wpływy z wcześniej 1% a obecnie 1,5%, to istotna pozycja w budżecie wielu, jeśli nie większości organizacji pozarządowych. Komunikowanie, że warto wspierać Was w ten sposób, to doskonały sposób na zdobycie dodatkowych środków: a taka okazja jest tylko raz w roku!

Jak wiecie, w FaniMani cieszymy się pomaganiem bez wydawania dodatkowych środków. Akcja 1,5%  to pozyskiwanie pieniędzy dla organizacji, które w przeciwnym razie zostałyby po prostu przelane fiskusowi. Przygotowaliśmy więc dla Was narzędzia, które pomogą Wam zebrać takich “procentów” jak najwięcej. Korzystajcie z nich śmiało, nawet jeśli nie macie statusu Organizacji Pożytku Publicznego!

Dla organizacji, które nie są OPP: Akcja FaniMani dla NGO

FaniMani posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Właśnie dlatego w ramach realizacji naszych celów statutowych, czyli wspierania organizacji pozarządowych oraz szkół w pozyskiwaniu środków na ich działania statutowe, udostępniamy zarejestrowanym w FaniMani organizacjom bez statusu OPP możliwość korzystania ze środków z 1,5% zebranych przez FaniMani. Tutaj możesz przeczytać, jak to działa.

Widget na stronę WWW: dla każdej organizacji

Nie trzeba znać się na programowaniu albo projektowaniu stron, aby dodać do strony organizacji ten zmyślny widget! Korzystając z prostej wideoinstrukcji na stronie FaniMani, łatwo dopasujesz widget do indywidualnych potrzeb swojej organizacji i bez problemu przejdziesz przez proces jego instalacji na stronie, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w tej dziedzinie.

Materiały 1,5% podatku z Waszym logo

Zindywidualizowane materiały promocyjno-informacyjne to coś, co zawsze się przydaje! Można pobrać je ze strony FaniMani: gotowe do użycia!

Funkcja 1,5% w Przypominajce!

W FaniMani stawiamy sobie za cel stałe rozwijanie Przypominajki w taki sposób, by jak najlepiej odpowiadała na potrzeby zarówno organizacji, jak i osób korzystających z niej podczas zakupów w internecie. Właśnie dlatego dniami i nocami pracujemy, by Przypominajka przydawała się również podczas pozyskiwania 1,5% podatku! Najbardziej dobroczynna wtyczka Przypominajka FaniMani otrzymała nową funkcję związaną ze wsparciem organizacji społecznych w tym zadaniu.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również