Darowizny od zakupów online

Czy wiesz, w jaki sposób narodził się pomysł na powstanie serwisu FaniMani.pl i jakie były jego początki? Poznaj historię FaniMani, czyli pomagania przy okazji zakupów online!

FaniMani to już ponad 1 000 000 zł darowizn zebranych przy okazji zakupów online i przeszło 5 tysięcy organizacji społecznych, które zbierają w ten sposób środki na swoje działania. Kupujący mogą wspierać je przy okazji zakupów w 1030 sklepach online. Dzięki temu można pomagać w realizacji ważnych celów społecznych przy okazji zwykłych, codziennych zakupów w internecie.

Jednak każda historia ma swój początek, który nie zawsze jest łatwy.

Teraz możesz dowiedzieć się, jak powstał serwis FaniMani.pl:

 

W serwisie FaniMani.pl pomaganie jest proste i bezpłatne. Wystarczy przejść przez stronę FaniMani.pl i zrobić zakupy tak jak zawsze a część wartości zamówienia trafi do wybranej przez użytkownika organizacji. Kupujący płaci za zakupy tyle co zawsze a przy okazji może pomóc wybranej przez siebie organizacji pozarządowej.

Aby użytkownik nie musiał za każdym razem pamiętać o wejściu na stronę FaniMani.pl, przygotowano specjalną Przypominajkę – rozszerzenie do przeglądarek Chrome, Firefox i Opera, które wyświetla informację o możliwości wsparcia wybranej wcześniej organizacji. Działając w ten sposób Przypominajka dba o to, żeby nie zapomnieć o darowiźnie podczas zakupów w internecie. Dodatkowo Przypominajka już w wynikach wyszukiwania Google podpowiada, który sklep jest partnerem FaniMani i przekazuje część wartości zakupów organizacjom społecznym.

FaniMani to wiele okazji…do pomagania!

Dowiedz się więcej: https://fanimani.pl/aplikacje/

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również