Aktualności

Wydaje się, że ledwie parę dni temu otwieraliśmy szampana, gdy licznik darowizn od zakupów online z FaniMani pokazał 5 milionów złotych – a już pora na kolejną butelkę, bo na początku pojawiła się szóstka!

Wiele razy podkreślaliśmy tutaj znaczenie tzw. efektu kuli śnieżnej, czyli tego, w jaki sposób względnie drobne działania – a w przypadku FaniMani.pl: drobne darowizny od zakupów online – przekładają się na duże efekty… i duże kwoty! Przekraczanie kolejnych progów zebranych kwot jest tego najlepszym przykładem. 

Coraz więcej NGO widzi w FaniMani sposób na zdobycie dodatkowych środków na swoją bieżącą działalność. W chwili gdy na liczniku darowizn pojawiła się szóstka z przodu, z FaniMani współpracowało aż 9448 dobroczynnych organizacji najróżniejszego rodzaju: od schronisk dla zwierząt poprzez oddziały Ochotniczej Straży Pożarnej i koła gospodyń wiejskich aż po znane w całym kraju duże akcje charytatywne. Zakupy z darowizną można zrobić w jednym z 1752 sklepów i portali internetowych.

Dziękujemy za wszystkie darowizny, które złożyły się na ten imponujący wynik! Zachęcamy nie tylko do przekazywania darowizn od zakupów online, lecz także do korzystania z nich: poprzez zapisanie organizacji do FaniMani.pl!

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również