Aktualności / Darowizny od zakupów online

Byliśmy z wizytą u Zwierzaków z Mińska, które można wspierać przy okazji codziennych zakupów online przez FaniMani.pl.

Grupa Zwierzaki z Mińska jest częścią Fundacji Viva a jej celem jest pomaganie bezdomnym psom i kotom z Mińska Mazowieckiego i okolicznych gmin. Jej działania skupiają się na znajdowaniu i sterylizacji bezpańskich zwierząt. Zwierzaki z Mińska dokarmiają psy i koty, leczą je oraz utrzymują domy tymczasowe. Docelowo szukają oczywiście domów stałych dla zwierzaków będących pod ich opieką.

“Przede wszystkim stawiamy sobie cele pod tytułem pomagać, nie dopuszczać do sytuacji, w których zwierzęta mają cierpieć. Wyciągamy te wszystkie biedy kocie, jak również psie, na różne sposoby. Przeprowadzamy interwencje w sytuacjach, kiedy widzimy, że zwierzęta są zagrożone. Większość naszych działań koncentrujemy na tym, żeby również uświadamiać właścicieli zwierząt o kastracji, o sterylizacji, bo to jest jeden z tych najważniejszych elementów, które zapobiegają bezdomności” – tak mówiła na spotkaniu z nami wolontariuszka z grupy Zwierzaki z Mińska.

Aby móc pomagać, Zwierzaki z Mińska potrzebują Twojej pomocy! Możesz wspierać je np. przy okazji codziennych zakupów on line przez FaniMani.pl. Jak to zrobić?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę FaniMani.pl i wybierzesz do wsparcia właśnie Zwierzaki z Mińska. Dzięki zainstalowaniu Przypominajki FaniMani nie zapomnisz o pomaganiu przy okazji zakupów online. W ten sposób do Zwierzaków z Mińska trafi część wartości Twoich zakupów za każdym razem, kiedy zrobisz je w jednym z ponad 1000 sklepów partnerskich serwisu FaniMani.pl.

Wspieraj na co dzień Zwierzaki z Mińska: https://fanimani.pl/zwierzaki-z-minska/

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również