Darowizny od zakupów online

Przygotowaliśmy podsumowanie 2020 roku w serwisie FaniMani.pl, który umożliwia bezpłatne pomaganie przy okazji codziennych zakupów online. Na koniec ubiegłego roku łączna kwota zebranych w ten sposób darowizn wyniosła aż 2 538 081,77 zł.

Pomaganie na co dzień i przy okazji

Serwis FaniMani.pl pozwala pomagać bezpłatnie i przy okazji codziennych zakupów w internecie. Kupując w jednym z ponad 1300 sklepów online użytkownicy i użytkowiniczki FaniMani.pl wspierają wybrane przez siebie organizacje społeczne. Dzięki temu otrzymują one określony procent od wartości każdych zakupów. Jest to bezpłatna forma pomagania zarówno dla osób korzystających z serwisu, jak i dla wspieranych przez nie organizacji społecznych. 

Pomagać można kupując dosłownie wszystko – mogą to być np. książki, karma dla zwierzaków, kosmetyki, ubrania lub nawet jedzenie zamawiane online czy rezerwowane tą drogą noclegi. 

Z serwisem FaniMani.pl współpracuje wiele znanych sklepów online. Co ważne, nie istnieją żadne ograniczenia co do wielkości czy ilości przekazywanych w ten sposób darowizn. Największa darowizna od zakupów online w serwisie FaniMani.pl wyniosła blisko 3 000 zł. Jednak każdy, nawet najmniejszy zakup może stanowić okazję do pomagania i bezpłatnego przekazania darowizny.

Dobre liczby na FaniMani.pl

Na koniec 2020 roku w serwisie FaniMani.pl zebranych zostało ponad dwa i pół miliona złotych darowizn przy okazji zakupów online. Użytkownicy FaniMani wydali w ubiegłym roku 62 236 358 zł na dobre zakupy.  Najbardziej dobroczynnym dniem był w ubiegłym roku 27.11 – suma darowizn wyniosła tego dnia 6 612,46 zł. 

W 2020 roku nowa darowizna pojawiała się w serwisie FaniMani.pl średnio co 28 sekund. Użytkownicy serwisu średnio dziennie generowali 1505 darowizn od zakupów online. Łączna ilość pojedynczych darowizn wyniosła na koniec 2020 roku 1 121 518 szt.

W 2020 do serwisu FaniMani dołączyło 772 nowe organizacje oraz 345 sklepów. Użytkownik z największą ilością darowizn przekazał tylko w 2020 roku 1324 darowizny na łączną kwotę 6945.42 zł.

Jak działa FaniMani.pl?

Serwis FaniMani.pl pozwala na pomaganie w prosty i bezpłatny sposób. 

Wystarczy wzbogacić swoją przeglądarkę internetową (Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium) o rozszerzenie – Przypominajka FaniMani. Dodatek ten automatycznie rozpoznaje partnerów serwisu i pozwala na aktywację darowizny jednym kliknięciem. 

Dla fanów smartfonów jest również aplikacja mobilna FaniMani dostępna na telefony z systemem Android oraz iOS (iPhone)

Kupujący płaci za zakupy tyle co zawsze a przy okazji może pomóc wybranej przez siebie organizacji pozarządowej. Na FaniMani jest już 1280 sklepów internetowych oraz 6763 organizacji, które można wspierać przy okazji zakupów. 

W serwisie FaniMani.pl zebrano już ponad 2,5 mln zł.

Wśród zbierających w ten sposób organizacji znajdują się fundacje, stowarzyszenia, harcerze, szkoły, przedszkola, drużyny sportowe i inne inicjatywy społeczne.

Fundacja FaniMani stworzyła również aplikację mobilną, dzięki której można pomagać robiąc zakupy za pomocą smartfona. Aplikacja dostępna jest do pobrania na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Zarejestruj organizację w 5 minut i już dzisiaj zacznij zbierać darowizny od zakupów w internecie.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również