Aktualności

Początek listopada to w FaniMani czas wypłat środków, jakie podopieczni fundacji i stowarzyszeń zebrali na swoje indywidualne konta. Takie wypłaty robimy regularnie co kwartał.

Wielu z Was być może myśli teraz coś w rodzaju: „Chwila, chwila, jak to podopieczni? Jakie indywidualne konta? Przecież FaniMani.pl służy do wspierania NGO!”. I oczywiście macie rację: ale najwyraźniej nie słyszeliście jeszcze o tym, że z FaniMani można wspierać także konkretne osoby będące podopiecznymi pomocowych organizacji! Pozwala im to na zbieranie funduszy np. na własne leczenie, leki czy rehabilitację.

Jak to działa?

Serwis FaniMani.pl umożliwia przekazywanie bezpłatnych darowizn od zakupów online. Użytkownicy serwisu robią zakupy, płacą tyle, ile zwykle, a średnio 2,5% wydanej kwoty trafia do potrzebujących. Kupujący nic nie dopłacają, bo to sklep dzieli się zyskiem!

Już ponad 1700 popularnych sklepów i serwisów umożliwia zrobienie zakupów z darowizną, a aż 80% Polek i Polaków deklaruje, że kupuje online. To ogromny potencjał, który warto zagospodarować: pieniądze, po które wystarczy się schylić.

Dlaczego warto zarejestrować się w FaniMani jako podopieczny?

Powiemy prosto z mostu: dzięki tej formie fundraisingu możesz zebrać od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych co kwartał na własne potrzeby. Zupełnie za darmo! W obecnej turze wypłat osoby, które gromadziły z FaniMani środki na własne potrzeby, otrzymały przelewy w kwocie aż 18004,71 zł. Wszystkie potrzebne narzędzia, zarówno te służące do zbierania środków, jak i pomagające w rozpropagowaniu akcji, udostępnia serwis FaniMani.

Co zrobić, by zacząć zbierać środki jako podopieczny NGO na FaniMani.pl?

To proste!

  • Wypełnij formularz, dodaj zdjęcie i krótki opis. Zajmie Ci to dosłownie 5 minut.
  • Podaj dalej informację, że można Cię wspierać przy okazji zakupów online. Wyślij maile, napisz SMS-y, opublikuj posty na Facebooku… co tylko chcesz!
  • Pobierz materiały promocyjne i regularnie docieraj do nowych wspierających.

Im szerzej udostępnisz informację o możliwości wspierania Cię z FaniMani.pl, tym więcej darowizn możesz zebrać. A do tego po założeniu konta możesz pobrać swój indywidualny link zapraszania do FaniMani, którym możesz podzielić się ze znajomymi. Każda nowa rejestracja to szansa na dodatkowe 10 zł darowizny.

Brzmi dobrze? Nie zwlekaj: już 95 osób korzysta z tej formy zbierania środków na własne cele. Dołącz do nich i zacznij zbierać już dziś!

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również