Darowizny od zakupów online

Każda organizacja pozarządowa marzy o tym, by mieć do dyspozycji wartki i szeroki strumień regularnych darowizn. Niestety, zazwyczaj są to raczej na zmianę susza i tsunami…

W ostatnich miesiącach do szeregu przeszkód, które stoją przed organizacjami pozarządowymi, doszła także i taka, że ze względu na inflację budżety Polek i Polaków znacznie się skurczyły. Z dnia na dzień coraz bardziej niezręcznie jest prosić, aby udręczeni rosnącymi cenami żywności czy dwukrotnie wyższą niż rok temu ratą kredytu na mieszkanie sympatycy organizacji sięgnęli do portfeli jeszcze dodatkowo po darowiznę. A przecież działać trzeba! Co robić?

Odpowiedzią są bezpłatne darowizny od zakupów online. To sposób, by wesprzeć ulubioną organizację, nie wydając na to dodatkowych środków. Pieniądze na zakupy – te codzienne, jak artykuły higieniczne czy karma dla psa, i te niecodzienne, jak nowa bluzka czy prezent pod choinkę – i tak, chcąc nie chcąc, trzeba wydać. Darowizny natomiast (niestety!) robić wcale nie trzeba, w związku z czym znacznie łatwiej z niej zrezygnować.

Zamień bolesny wydatek na radość pomagania

A gdyby tak… wcale nie było trzeba wydawać pieniędzy na wsparcie organizacji? Z FaniMani, czyli bezpłatnymi darowiznami od zakupów online, to możliwe!  

Darowizny od zakupów online to bezpłatne pomaganie przez cały rok. Rekordzista przez 7 lat korzystania z fanimani.pl przekazał w ten sposób ponad 36 tysięcy złotych, co daje 5 tysięcy złotych rocznie! To działa, bo zadanie przekazania darowizny biorą na siebie sklepy partnerskie FaniMani. Zwykle jest to 2,5% kwoty wydanej na zakupy. Kupujący nie dopłaca ani złotówki.

Niech wieść się niesie!

Powiedz swoim obserwującym w mediach społecznościowych, znajomym, rodzinie oraz wszystkim innym ludziom wielkiego serca zaprzyjaźnionym z Twoją organizacją, że mogą Was wspierać, nie wydając ani złotówki. Możesz to zrobić, regularnie publikując posty w mediach społecznościowych, wysyłając maila lub po prostu pisząc krótką, sympatyczną wiadomość SMS-em czy przez Messengera.

Przekonasz się, że wiele osób chętnie Was wesprze: trzeba im tylko powiedzieć, że mogą! Warto zrobić to teraz, w szczycie sezonu wyprzedaży i świątecznych zakupów, gdy na kupowanie online wydajemy więcej niż w innych okresach roku. Powodzenia!

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również