Aktualności

Zastanawiasz się czasem, co jest fundamentem prężnie działającej organizacji? Czy to solidne planowanie, zgrany zespół, czy może dobrze zarządzane finanse? Magdalena Szeniawska, współzałożycielka i długoletnia prezeska Stowarzyszenia Mierz Wysoko oraz obecna wiceprezeska Natalia Kata-Gawlik zapraszają Cię na wyjątkowe wydarzenie, które rozwieje Twoje wątpliwości i pokaże, jak z sukcesem prowadzić finanse organizacji.

Dołącz do naszego bezpłatnego webinaru i poznaj sprawdzone metody oraz narzędzia, które pomogą Ci w osiągnięciu finansowej stabilności. W trakcie spotkania online nasze ekspertki podzielą się swoją wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprawnego kierowania organizacją społeczną, oraz jej finansami. 

Poznasz też Aplikację 2do2 – innowacyjne i praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta prawie 300 organizacji społecznych w Polsce i które pomogło już rozliczyć ponad 4000 projektów. Dowiesz się, jak ta aplikacja może uprościć administrowanie finansami Twojej organizacji, dostarczając kompletny zestaw sprawozdań, dostosowanych do różnorodnych wymogów finansowych.

Zaplanuj spotkanie z nami na 16 kwietnia (wtorek), o godzinie 12:00. Nie przegap okazji, by nauczyć się od najlepszych, jak zapewnić swojej organizacji finansową przejrzystość i stabilność, które są kluczowe dla darczyńców, sponsorów i urzędów. 

Zarezerwuj bezpłatnie swoje miejsce już dziś i zadbaj o przyszłość Twojej organizacji! 

Zapisz się już teraz: www.webinar.fanimani.pl/ogarnij-finanse

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również