Aktualności

Kontrola. Słowo, które – mogłoby się wydawać – nie wróży nic dobrego. Poprawne prowadzenie finansów, spraw administracyjnych, wywiązanie się ze swoich zobowiązań – osoby odpowiedzialne za te zadania w organizacjach społecznych obawiają się właśnie momentu kontroli. A co gdybyśmy powiedzieli Ci, że to wcale nie musi być stresujące? Mało tego! Co by się stało, gdybyśmy pokazali Ci jak przygotować się do kontroli w NGO?

Zadbaj o swój spokój i podejdź do wyzwania kontroli na chłodno – zapisz się jeszcze dziś na kolejny webinar FaniMani.pl! 

Marta Siatkowska jako manager ds. finansów i administracji w Fundacji FaniMani opowie o własnych doświadczeniach, które zdobywa, zajmując się tą dziedziną od 2014 roku. Na co dzień zajmuje się zarządzaniem sprawami administracyjnymi i finansowymi, oraz sporządza wnioski o dotacje i rozliczenia związane z posiadaniem statusu OPP. Bazując na swojej wiedzy i licznych kontrolach, które przeszła opowie o dobrych praktykach w całym procesie kontroli i udowodni, że strach ma wielkie oczy.

🔹Poznaj dobre praktyki i zadbaj o porządek w dokumentacji.

🔹Wywiąż się sumiennie ze wszystkich zobowiązań.

🔹Przekonaj się, że kontroli wcale nie trzeba się bać. 

Dołącz do webinaru, który odbędzie się 28 marca o 12.00, zarezerwuj ok. 40 minut i wynieś ze spotkania mnóstwo cennych porad i wskazówek. 

Ich wdrożenie sprawi, że przed przygotujesz się na każdą kontrolę i przejdziesz przez nią bez stresu.

Spotkajmy się 28 marca o godzinie 12.00 – ZAPISZ SIĘ https://webinar.fanimani.pl/kontrola 

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również