Aktualności

Na najbliższym spotkaniu Poznańskiego Klubu Fundraisera skupimy się na milionie! Na milionie słów, bo skoro obraz wyraża ich tysiąc, to film śmiało może być milionem słów. A słowa – jak wiadomo – mają wielką moc, więc odpowiedni ich dobór pomoże szybko i potężnie dotrzeć do darczyńców. Tylko jak to zrobić, aby ten efekt osiągnąć? 

Na to pytanie odpowiemy na kolejnym stacjonarnym spotkaniu. W pierwszej części spotkania na przykładach omówimy ciekawe akcje i produkcje, a w drugiej skupimy nasze myśli wokół pomysłów na scenariusze filmów o Twojej organizacji albo kampanii. 

Ciekawe kto wyjdzie ze spotkania ze scenariuszem filmu dla swojej organizacji? 😉 

Na to spotkanie warto się przygotować! Bez obaw, nie planujemy kartkówki 🙂 Wystarczy, że znajdziesz 1 film – kampanię społeczną albo spot promocyjny organizacji pozarządowej – który Ci się spodobał.

Dla kogo jest to spotkanie? Dla każdego, kto działa w organizacji społecznej i potrzebuje inspiracji, świeżej perspektywy, ludzi, którzy wiedzą, co w NGO piszczy. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą omówić sprawy, o których w organizacji nie można albo nie ma z kim poruszyć 💬

Zasady uczestnictwa:

🔸zaczynamy o czasie, bo wiemy, że i tak później trudno się rozejść 🙂

🔸dbamy o swobodną atmosferę i jesteśmy ze sobą na Ty,

🔸woda i ciacho jest po naszej stronie, a inne napoje, kawa i herbata na własny rachunek,

🔸każde zdanie i opinia są wartościowe i warto się nad nimi pochylić. 

Miejsce i czas:

📍 Restauracja Kamea, ul. Klasztorna 18 w Poznaniu 

⏰ Start godz. 18:00

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również