Gdy pieniądze leżą na ziemi, wystarczy się po nie schylić Darowizny od zakupów online

W ciągu ostatniego roku większość polskich rodzin zaczęła coraz bardziej nerwowo sprawdzać stan swoich kont. Od rosnącej w zastraszającym tempie inflacji poprzez równie prędko wzrastające raty kredytów hipotecznych aż po wszechobecną drożyznę, szybko okazało się, że każdą zachciankę ponad najbardziej elementarne potrzeby trzeba dwa razy przemyśleć. 

Jeszcze rok temu bochenek chleba kosztował średnio 4,20 zł – obecnie to już ponad 4,70 zł. Na litrowy karton mleka rok temu wydalibyśmy średnio 3,16 zł, a dziś potrzebujemy około 1,3 zł więcej. O warzywach i owocach szkoda nawet gadać, podobnie zresztą jak o benzynie, energii, usługach wszelkiego rodzaju…  

Wzrost kosztów życia dotknął rodzin, które nie borykają się z żadnymi nietypowymi problemami: a co mogą powiedzieć te, których lista wydatków jest dłuższa niż przeciętna? Te, w których budżecie muszą zmieścić się wydatki na leczenie, rehabilitację, wyjazdy w celach medycznych? Co mają powiedzieć organizacje zajmujące się wspieraniem takich osób i rodzin? Warto, by… spojrzały pod nogi.

Dlaczego pod nogi? Bo w czasach internetu  i mediów społecznościowych metaforyczne pieniądze leżą na metaforycznej ziemi. Wystarczy się po nie schylić! I tak naprawdę nawet schylać się nie trzeba: wystarczy skorzystać  z serwisu FaniMani.pl.

Jak to działa?

Zakupy online stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Każdego dnia korzystamy z internetu, aby kupić produkty i usługi czy dostarczyć sobie rozrywkę: zwłaszcza że online możemy to zrobić oszczędniej, porównując ceny i oferty bardziej skrupulatnie niż w sklepie stacjonarnym. 

Dzięki FaniMani.pl podczas zakupów online można pomagać organizacjom dobroczynnym, przekazując bezpłatne mikrodarowizny. To świetna informacja dla wszystkich ludzi wielkiego serca, a jeszcze lepsza… dla organizacji, inicjatyw, grup nieformalnych oraz osób potrzebujących środków na leczenie lub rehabilitację, bo to właśnie one mogą zbierać fundusze, korzystając z FaniMani.pl. Jeśli tylko włożą w to odrobinę wysiłku, zrobią z darowizn od zakupów online znaczącą pozycję w swoim budżecie.

Pieniądze potrzebne? Trzeba zrobić hałas!

Rejestracja stanowi doskonały pierwszy krok, ale… to za mało! Aby zbierać przez FaniMani.pl jak najwięcej środków z darowizn online, należy możliwie jak najszerzej informować swoich obserwujących w social mediach, rodzinę, znajomych, kolegów z pracy i każdego, kogo tylko się da, o możliwości zrobienia zakupów online z bezpłatną darowizną. Warto podkreślić, jak wygodne jest to rozwiązanie: żadnego żmudnego przepisywania numerów konta i żadnych przelewów! Wystarczy pobrać rozszerzenie do przeglądarki Przypominajka lub Aplikację Mobilną FaniMani… i już. Wtyczka wskaże, które sklepy umożliwiają zrobienie zakupów z darowizną. Same zakupy robi się tak samo jak zwykle, bo to sklep dzieli się częścią swojego zysku (średnio 2,5%) ze wskazaną organizacją lub osobą, a nawet klasą szkolną czy przedszkolem.

5 minut dzieli Cię od rozpoczęcia zbiórki

Z perspektywy tych, którzy chcą zbierać środki, a nie przekazywać je, rozpoczęcie współpracy z FaniMani.pl jest jeszcze prostsze. Wystarczy zarejestrować organizację i do razu można zaczynać! Rejestracja to 5 minut i od razu otrzymuje się dostęp do instrukcji oraz spersonalizowanych materiałów, które pomagają promować tę nowoczesną formę pomagania.

Im więcej wysiłku włoży się w rozprzestrzenienie informacji o możliwości wspierania swojej sprawy przez FaniMani, tym więcej darowizn można zebrać. Serio! Działa tutaj klasyczny efekt kuli śnieżnej, czyli im więcej osób się dowie, tym… jeszcze więcej osób się dowie. A im więcej osób się dowie, tym więcej będzie chętnych, by przekazywać darowizny oraz opowiedzieć kolejnym osobom o FaniMani i wspieranej przez siebie organizacji.

Jasne, jedna osoba przekazująca środki, nawet regularnie, zbierze może kilkadziesiąt czy kilkaset złotych w skali roku: ale już dziesiątki czy setki takich osób mogą oznaczać nawet kilkadziesiąt  tysięcy złotych rocznie dla danej organizacji, stowarzyszenia, szkoły czy podopiecznego fundacji zbierającego na swoje leczenie. Robi wrażenie, prawda? Zwłaszcza że żaden z kupujących darczyńców nie wydaje ani złotówki ponad to, ile i tak płaci w sklepie online!

Kto może zbierać? Odpowiedź Cię zaskoczy! 

Korzystanie z FaniMani.pl ma liczne zalety, ale być może jedną z najpiękniejszych cech tego serwisu jest fakt, że środki mogą zbierać najróżniejsze grupy. Od NGO wszelkiego rodzaju poprzez szkoły, klasy i przedszkola aż po indywidualnych podopiecznych organizacji charytatywnych, zbierających pieniądze na własne leczenie i rehabilitację, a nawet grupy nieformalne takie jak zespoły muzyczne. W tej chwili w bazie FaniMani.pl jest ponad 9100 organizacji! I każdy z tych podmiotów może zebrać zaskakująco dużo, jeśli tylko włoży w to odpowiednio wiele wysiłku.

Brzmi dobrze? Najważniejszy jest pierwszy krok, więc już dziś zarejestruj swoją organizację albo siebie i zacznij zbierać bezpłatne darowizny od zakupów online.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również