1,5 procent

Możliwość przekazania 1% podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego (OPP) istnieje w naszym systemie podatkowym od 2004 roku i od samego początku cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego – w końcu to rozwiązanie, które ma w zasadzie same zalety! Pozwala pomagać, nie wydając ani złotówki.

Właściwie jedyną wadą „jednego procenta” jest to, że ze swojej natury jest on działaniem, którego nie można powtarzać częściej niż raz w roku – wtedy, kiedy składamy formularz PIT. Czy nie byłoby fantastycznie, gdyby można było to robić częściej? Można! Wystarczy skorzystać z serwisu FaniMani.pl, by wesprzeć jedną z ponad 5000 organizacji społecznych zarejestrowanych w serwisie. 

Portal FaniMani pozwala na zbieranie drobnych kwot na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego przy okazji każdych internetowych zakupów w jednym z ponad tysiąca sklepów internetowych w katalogu serwisu. Darowizna nie wiąże się z żadnym dodatkowym kosztem po stronie robiącej zakupy osoby – stanowi po prostu pewien procent (zazwyczaj ok. 2,5%) wydanej kwoty. 

Przygodę z FaniMani.pl najłatwiej rozpocząć, pobierając Przypominajkę: przeglądarkową wtyczkę, która nie tylko umożliwi wykonanie zakupów z darowizną w jednym z ponad tysiąca sklepów i portali w bazie serwisu: takich jak np. eobuwie.pl, ZooPlus, Booking.com czy AliExpress. Przypominajka wskazuje powiązane z FaniMani sklepy już w wynikach wyszukiwania, a jednocześnie informuje o aktualnych promocjach i okazjach. Dzięki temu nie tylko kupując – pomagasz, ale też oszczędzasz!

Ponieważ coraz większy odsetek internetowych zakupów wykonywany jest za pośrednictwem urządzeń mobilnych, takie jak smartfon czy tablet, od niedawna można korzystać również z Aplikacji Mobilnej FaniMani. Apka pozwala nie tylko zrobić zakupy z darowizną i poznać najświeższe okazje, ale też podejrzeć status i kwotę swoich darowizn. A wszystko to bezpiecznie, bez uciążliwych reklam i za darmo! 

Przekonaj się, że przekazywanie darowizn z FaniMani jest łatwe i przyjemne. Zacznij już dziś: pobierz Przypominajkę i zyskaj wiele okazji… do pomagania! 

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również