Darowizny od zakupów online

W serwisie FaniMani.pl ruszyła specjalna akcja, w ramach której organizacje pozarządowe mogą otrzymać 3 razy więcej darowizn za instalację Przypominajki.

3zł darowizny za instalację Przypominajki

Przypominajka FaniMani to rozszerzenie do przeglądarki, które wyświetla komunikat o możliwości wsparcia wybranej wcześniej organizacji społecznej. Działając w ten sposób Przypominajka dba o to, żeby nie zapomnieć o możliwości przekazania darowizny podczas zakupów w internecie.

Za każdą instalację Przypominajki organizacja wspierana przez daną osobę otrzymuje darowiznę 1 zł. Teraz, w ramach akcji 3x więcej darowizn, Fundacja FaniMani trzykrotnie zwiększyła tę kwotę. Darowizny są naliczane za rejestrację nowych wspierających osób i instalację przez nie Przypominajki. Każdy, która zainstaluje rozszerzenie FaniMani w swojej przeglądarce, będzie dzięki temu wspierać wybraną przez siebie organizacje przy okazji zakupów online.

Dodatkowo Organizacja najbardziej aktywna, czyli ta która pozyska najwięcej darowizn w ramach akcji otrzyma nagrodę: kupon na zakupy w dowolnym sklepie internetowym, który jest partnerem Serwisu.

Akcja jest dostępna dla organizacji pozarządowych zarejestrowanych w serwisie FaniMani.pl

Żeby wziąć udział w akcji trzeba zgłosić się najpóźniej do dnia 19 lipca godz 23.59 na stronie https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdO3Dwp5XAkoRhIx8kfm-rhXqS5q80jD2gtGA5EiOzK0f7e6A/viewform

Akcja trwa od 18 do 31 lipca 2018 roku.

Zbieranie darowizn za instalację Przypominajki w ramach akcji 3x można promować za pomocą bezpłatnych materiałów (do opublikowania np. na Facebooku) dostępnych tutaj:

https://fanimani.pl/zbieraj-wiecej/akcja-3zl/

Zbieranie darowizn w serwisie FaniMani.pl

Serwis FaniMani.pl umożliwia zbieranie darowizn od zakupów online w ponad 1000 sklepów internetowych. Dzięki korzystaniu z FaniMani można pomagać przy okazji, robiąc zakupy tak samo jak zawsze i nie płacąc za to nic więcej. Zbierane w ten sposób środki gromadzą się i są wypłacane organizacjom społecznym. Osoby robiące zakupy same decydują o tym, jaką organizacje chcą wspierać.

Aby wesprzeć przy okazji zakupów wybraną przez siebie organizacje wystarczy przejść przez stronę FaniMani.pl i zrobić zakupy tak jak zawsze a część wartości zamówienia trafi do wybranej wcześniej organizacji. Każda organizacja otrzymuje dzięki temu średnio 2,5% wartości zakupów.

 

FaniMani to wiele okazji…do pomagania!

 

Zobacz, jak działa FaniMani.pl: www.fanimani.pl

Zainstaluj przypominajkę: https://fanimani.pl/aplikacje/

FaniMani.pl na Facebooku: www.facebook.com/fanimanipl

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również