Aktualności

Chcesz promować swoją organizację, ale nie masz na to czasu, pomysłu i pieniędzy? Zgłoś ją do kampanii “Zaadoptuj NGO” i skorzystaj z blisko dwóch lat darmowej promocji swojej organizacji wśród Wielkopolan!

Kampania społeczna “Zaadoptuj NGO” to inicjatywa Fundacji FaniMani, która ma na celu zachęcenie mieszkańców Wielkopolski do wspierania lokalnych organizacji pozarządowych i obudzenia w nich świadomości pomagania.

W ramach “Zaadoptuj NGO” Fundacja FaniMani będzie przez prawie 2 lata aktywnie wspierać 75 lokalnych organizacji z województwa wielkopolskiego. Dzięki dotacji z Narodowego Instytutu Wolności w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 dla 75 organizacji udział w kampanii jest bezpłatny.

Fundacja FaniMani będzie realizować kampanię “Zaadoptuj NGO” do 31 grudnia 2026.

Jeżeli udział w kampanii brzmi zachęcająco – wypełnij formularz i daj nam poznać swoją organizację! To tylko chwila Twojego czasu, a otrzymać możesz ogromne wsparcie w promowaniu swoich działań i to na niemal 2 lata!

Dlaczego warto wziąć udział w kampanii “Zaadoptuj NGO”?

Do udziału w kampanii zaprosimy wybrane 75 organizacji z całej Wielkopolski, które:

  1. wypełnią formularz
  2. mają siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego,
  3. aktywnie działają i promują swoje przedsięwzięcia na terenie województwa wielkopolskiego. 

Zero złotych – właśnie tyle muszą wydać beneficjenci kampanii społecznej, aby przez prawie 2 lata otrzymywać systematyczne wsparcie i pomoc. Nie czekaj, zgłoś swoją organizację do udziału w kampanii społecznej “Zaadoptuj NGO”!

Czas na wypełnienie formularza jest do 30 kwietnia 2024 (wtorek). Na tej podstawie Fundacja FaniMani wyłoni 75 beneficjentów kampanii społecznej “Zaadoptuj NGO”.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również