Co słychać w FaniMani?

Na Facebooku FaniMani.pl trwa konkurs #MyGivingStory. Możesz wziąć w nim udział opowiadając o tym, jak pomagasz i wygrać bon na zakupy w sklepie Frisco.pl.

Fundacja FaniMani wspiera organizacje pozarządowe w Polsce w zbieraniu środków na to, co ważne. Dzięki zakupom zrobionym przez serwis FaniMani.pl organizacje społeczne zebrały darowizny w kwocie przekraczającej 900 tysięcy złotych. Użytkownicy serwisu pomagają w ten sposób bezpłatnie, a ich wsparcie jest możliwe dzięki korzystaniu z FaniMani.pl przy okazji codziennych zakupów w internecie.

Konkurs #MyGivingStory na Facebooku FaniMani.pl zachęca to tego, żeby podzielić się historią o swoim pomaganiu.  Aby wziąć w nim udział wystarczy opublikować zdjęcie, film lub tekst i opowiedzieć o tym kogo się wspiera. Myślą przewodnią konkursu jest podzielenie się swoją historią. Można opublikować post na swoim osobistym profilu (publicznie) lub dodać komentarz pod postem na Facebooku FaniMani.pl. Tekst konkursowy powinien zawierać hashtag #MyGivingStory oraz wzmiankę o fanpage FaniMani.pl. Przez cały okres trwania konkursu będziemy codziennie przyznawać Nagrody Dnia o wysokości 50 zł. Organizacja z największą liczbą głosów wygra 1000 zł darowizny na finansowanie swoich działań.

Jak wygrać 1000 zł? Zaangażuj jak najwięcej osób w opowiedzenie historii o pomaganiu związanej z Twoją organizacją. Im więcej osób wymieni Was w historii – tym większa szansa na wygranie.

Nagroda dla organizacji będzie przyznawana na koniec konkursu tj. 20 listopada 2018 roku.

Konkurs trwa od 13 do 20 listopada 2018 roku. Szczegóły dostępne są w Regulaminie Konkursu na fanpag’u FaniMani.pl.

Serwis FaniMani.pl to 1021 sklepów internetowych oraz 4935 organizacji społecznych, które zbierają w ten sposób środki na swoje działania.

W serwisie FaniMani.pl pomaganie jest proste i bezpłatne. Wystarczy przejść przez stronę FaniMani.pl i zrobić zakupy tak jak zawsze a część wartości zamówienia trafi do wybranej przez użytkownika organizacji. Kupujący płaci za zakupy tyle co zawsze a przy okazji może pomóc wybranej przez siebie organizacji pozarządowej.

Aby użytkownik nie musiał za każdym razem pamiętać o wejściu na stronę FaniMani.pl, przygotowano specjalną Przypominajkę – rozszerzenie do przeglądarek Chrome, Firefox i Opera, które wyświetla informację o możliwości wsparcia wybranej wcześniej organizacji. Działając w ten sposób Przypominajka dba o to, żeby nie zapomnieć o darowiźnie podczas zakupów w internecie. Dodatkowo Przypominajka już w wynikach wyszukiwania Google podpowiada, który sklep jest partnerem FaniMani i przekazuje część wartości zakupów organizacjom społecznym.

FaniMani to wiele okazji…do pomagania!

Zgłoś swój udział w konkursie: http://bit.ly/2K0i5dS

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również