Co słychać w FaniMani?

W maju zaktualizowaliśmy Przypominajkę FaniMani.pl. Poza kilkoma drobnymi poprawkami aktualizacja wprowadza długo oczekiwaną funkcję: gdy np. jesteś na stronie produktu i klikniesz “Aktywuj darowiznę”, po zalogowaniu na FaniMani wrócisz na stronę produktu, na której byłaś/-eś przed chwilą. 

Dzięki temu po znalezieniu produktu nie musisz już wracać na stronę główną sklepu i rozpoczynać szukania od nowa. Wygodne, prawda? 

Obecnie nowa funkcja działa dla ponad 200 partnerów FaniMani. Pracujemy nad uruchomieniem jej dla kolejnych partnerów. 

 

Najnowsza wersja Przypominajki oznaczona jest numerem 3.4. 

Jeśli Twoja przeglądarka ma domyślne ustawienia, Przypominajka zaktualizuje się samodzielnie. 

Sprawdź czy masz aktualną Przypominajkę wg instrukcji:Comments

  1. Czy to działa też na smartfonach?
    Bo zainstalowałam, ale nic się nie dzieje niestety 😟

  2. Czy to możliwe żeby przypominajka nie chciała współpracować z przeglądarką Google? Ja mam właśnie taką przeglądarkę i nie udaje mi się podpiąć Państwa przypominajki

    • Marek Zywert Says: 5 lipca, 2019 at 4:42 pm

      Przypominajka jak najbardziej działa z Google Chrome. Prosimy o więcej informacji to pomożemy rozwiązać tę kwestię – na jakim komputerze (producent, model) i jaki system operacyjny Pani posiada? (Windows 7? MacOS? Linux? inny?)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również