Co słychać w FaniMani?

Powstanie Aplikacji Mobilnej było przełomem w funkcjonowaniu FaniMani. Możliwość robienia zakupów z darowizną, dotąd „przywiązana” do komputerów stacjonarnych i laptopów, wreszcie mogła wyruszyć w teren.

Aplikacja Mobilna FaniMani pozwala na komfortowe pomaganie z każdego miejsca, gdzie da się złapać zasięg. Do tej pory jednak wybór organizacji, której przekazywane będą darowizny podczas zakupów online, nadal możliwy był wyłącznie po zalogowaniu się do konta w wersji na komputery stacjonarne i laptopy. To już przeszłość: najnowsza aktualizacja pozwala na wybór NGO, któremu będą przekazywane darowizny, bezpośrednio w aplikacji.

Co oznacza ta mała wielka zmiana?

Przede wszystkim: użytkownicy i użytkowniczki, którzy chcą wspierać Waszą organizację, mają ułatwiony dostęp. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, dlaczego jest to ważne. Im mniej przeszkód na drodze do przekazania darowizny, tym większe prawdopodobieństwo, że ona faktycznie zostanie przekazana.

Trzy proste kroki

FaniMani dokłada starań, by Aplikacja Mobilna była możliwie jak najłatwiejsza w obsłudze i intuicyjna: i nie inaczej jest w przypadku nowej funkcji. Aby wybrać organizację, po uruchomieniu apki należy kliknąć „Wybierz organizację”, skąd program zabierze nas na stronę z wyszukiwarką. Tam możemy znaleźć swoje ulubione NGO, potwierdzić wybór i wrócić do aplikacji. Proste!

Praktyczne wskazówki dla organizacji

Jak wykorzystać tę nową funkcjonalność i co zrobić, by działała na korzyść twojej organizacji? Przede wszystkim warto poinformować swoich sympatyków i sympatyczki, że mają możliwość pomagania Wam za pośrednictwem smartfona: mogą pobrać Aplikację Mobilną, wybrać was jako wspieraną organizację i zacząć robić zakupy online z darowizną.
Ważna uwaga dla tych NGO-sów, które albo nie mają logotypu, albo nie dysponują nim w odpowiednio dobrej jakości: takie znaki będą wyglądać gorzej podczas wyszukiwania (albo nie będą się wyróżniać na tle innych), co może zniechęcić część użytkowników do wyboru.

Pomagać wszędzie, pomagać łatwo

Aż 69% internetowych transakcji dokonuje się obecnie za pomocą smartfona. Nie można tego ignorować w kontekście zbierania darowizn podczas zakupów online! Przekaż swoim obserwującym informację o nowych możliwościach Aplikacji Mobilnej FaniMani i wykorzystaj trendy w marketingu internetowym na korzyść swojej organizacji.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również