Co słychać w FaniMani?

W Fundacji FaniMani trwają właśnie kwartalne wypłaty darowizn zebranych przy okazji zakupów online. Środki zostały już przekazane min. do Fundacji Avalon, która na co dzień oprócz bezpośredniej pomocy swoim beneficjentom, prowadzi także szereg programów społecznych i edukacyjnych mających na celu zmianę postrzegania osób z niepełnosprawnościami.

Fundacja Avalon na FaniMani.pl

Fundacja Avalon zarejestrowała się na FaniMani.pl niemal w samych początkach działania serwisu i zbiera za jego pomocą darowizny już od 7 lat.

Obecnie z FaniMani korzysta ponad 550 podopiecznych Fundacji Avalon. Środki uzbierane za pomocą zakupów online mogą oni przeznaczyć na niezbędne leczenie, rehabilitację i swoje codzienne potrzeby. Dzięki współpracy Fundacji Avalon z FaniMani.pl udało się wspomóc podopiecznych łączną kwotą ponad 172 496,05 zł. Rekordzista wśród podopiecznych zebrał już od zakupów online kwotę 34 702,12 zł!

Od początku współpracy Fundacja Avalon wspiera również FaniMani w rozwoju aplikacji FaniMani.pl dla podopiecznych. Na początku darczyńca chcący wesprzeć podopiecznego wpisywał „ręcznie” jego identyfikator w prywatnych ustawieniach. Z tego względu Fundacja Avalon wraz z serwisem FaniMani.pl znacznie uprościła ten proces. W chwili obecnej dzięki integracji odnośniki do profili podopiecznych w serwisie FaniMani.pl automatycznie pojawiają się na ich profilach na stronie Fundacji Avalon, co ułatwiło korzystanie z tej formy pozyskiwania środków.

Dzięki wprowadzonemu udogodnieniu znacznie wzrosła efektywność tej formy zbierania darowizn. Darczyńcom łatwiej jest odnaleźć i wybrać podopiecznego, którego chcą wesprzeć. Podopieczni chętniej korzystają z bezpłatnego narzędzia, które jest przyjazne darczyńcom, a pracownicy Fundacji Avalon mogą efektywniej wykorzystać swój czas.

Wypłaty darowizn na FaniMani.pl

Fundacja FaniMani prowadzi właśnie kolejne kwartalne wypłaty darowizn zebranych przy okazji zakupów online. To już 26 kwartał z rzędu, czyli siódmy rok. Darowizny otrzyma aż 756 organizacji społecznych. 

Darowizny zbierane za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl wypłacane są cyklicznie po zakończeniu każdego kwartału rozliczeniowego. 

Aby otrzymać środki wystarczy zebrać min. 100 zł darowizn “Gotowych do wypłaty” i posiadać zweryfikowane dane do wypłaty. W ten sposób organizacje wspierane na FaniMani.pl otrzymują co kwartał darowizny zebrane dzięki zakupom online, dokonywanych przez dziesiątki tysięcy użytkowników serwisu.

Środki te można przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością danej organizacji społecznej.

Każda organizacja zarejestrowana w serwisie FaniMani otrzymuje dostęp do swojego panelu w którym może na bieżąco śledzić darowizny oraz do spersonalizowanych materiałów graficznych, które można dowolnie wykorzystać do promocji tej formy zbierania środków

To proste!

Serwis FaniMani.pl pozwala na pomaganie w prosty i bezpłatny sposób. 

Wystarczy wzbogacić swoją przeglądarkę internetową (Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium) o rozszerzenie – Przypominajka FaniMani. Dodatek ten automatycznie rozpoznaje partnerów serwisu i pozwala na aktywację darowizny jednym kliknięciem. 

Dla fanów smartfonów jest również aplikacja mobilna FaniMani dostępna na telefony z systemem Android oraz iOS (iPhone)

Kupujący płaci za zakupy tyle, co zawsze a przy okazji może pomóc wybranej przez siebie organizacji pozarządowej. Na FaniMani jest już ponad 1500 sklepów internetowych oraz 7268 organizacji, które można wspierać przy okazji zakupów. 

Zarejestruj organizację w 5 minut i już dzisiaj zacznij zbierać darowizny od zakupów w internecie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również