62%
620 zł potrzebne 1000 zł
Zbiórka zakończona
5 osób wsparło zbiórkę

Wierzymy, że pasja może być sposobem na życie. Przez długi czas szukaliśmy odpowiedniego sposobu na wsparcie utalentowanych osób. Przygotowywaliśmy im oferty sponsoringowe, próbowaliśmy uczyć pozyskiwania środków na rozwój. Okazywało się jednak, że nasze pomysły nie zdawały egzaminu. W końcu, po latach, udało nam się stworzyć wyjątkową inicjatywę – Fundusz Stypendialny dla Talentów.

Pomysł stworzenia Funduszu powstał w celu finansowego wsparcia osób, które mają zapał i chęć do realizacji swoich pasji w obszarach nauki, muzyki i sportu. Zbyt często o porzuceniu wielkich marzeń decydują kwestie finansowe. A że Talenty – osoby zdolne, zmotywowane i konsekwentne, są bliskie naszemu sercu, chcemy im pomóc przezwyciężyć tę barierę.

Fundusz ma charakter ogólnopolski i realizowany jest w ciągu całego roku. W zeszłym roku przekazaliśmy Talentom kwotę 17.872 złotych. W roku 2018 chcielibyśmy zwiększyć tę kwotę. Od stycznia przekazaliśmy już stypendia w wysokości prawie 18.000 złotych, chcemy w tym roku przekazać naszym Talentom ponad 20.000 złotych.

Będziemy wdzięczni za Twoją pomoc. Pomocą będzie zarówno wpłacenie środków poprzez tą zbiórkę, ale też wsparcie w promocji Funduszu Stypendialnego oraz przekazanie nam swojego 1% w rozliczeniu rocznym. Dziękujemy!!!

Więcej o Funduszu znajdziesz na: http://www.FundacjaRozwojuTalentow.pl/dla-talentow...

Pozdrawiamy,

Zespół Fundacji Rozwoju Talentów

Wpłacili

Marek
wpłacił: 500 zł
Wojtek
wpłacił: 50 zł
Maciej
wpłacił: 10 zł
Michal
wpłacił: 30 zł
Anna
wpłacił: 30 zł