13%
2048 zł potrzebne 15500 zł
Zbiórka zakończona
37 osób wsparło zbiórkę

Znajomy 10-latek na pytanie: Jaki jest sens życia? Odpowiedział: Jeść słodkie! Wszyscy kochamy ten smak! I jednocześnie wszyscy wiemy, że słodycze szkodzą! Czy da się pogodzić słodki smak i zdrowie?? TAK!! To właśnie pokazujemy w Fundacji Szczęśliwi Bez Cukru!

Kiedy Melchior Wańkowicz stworzył hasło: Cukier krzepi, statytyczny Polak zjadał 10 kg cukru rocznie - dzisiaj jest to ok. 40 kg cukru na rok, czyli ok. 30 łyżeczek cukru dodanego dziennie! Nawet jeśli nie słodzisz kawy czy herbaty, ale kupujesz w sklepie chleb, płatki śniadaniowe, jogurty, keczup, musztardę, przyprawy czy warzywa w puszce, to i tak wielokrotnie przekraczasz dzienną dawkę cukru bezpieczną dla Twojego zdrowia... Tak, cukier jest wszędzie!


Spytasz może, dlaczego cukier jest taki groźny? W znanym powiedzeniu, że cukier to 'biała śmierć' nie ma niestety przesady... Cukier uzależnia jak narkotyki, a jego nadużywanie leży u podłoża większości chorób cywilizacyjnych: otyłości, cukrzycy, chorób serca, autoimmunologicznych, nowotworów, alergii... Taka jest gorzka prawda o cukrze...


Ale czy możliwe jest słodkie i szczęśliwe życie bez cukru?? TAK!! Właśnie tym się zajmujemy w Fundacji Szczęśliwi Bez Cukru od 2015 roku - przekazujemy WIEDZĘ o zdrowych zamiennikach cukru, uczymy wykonywania zdrowych i pysznych słodyczy na WARSZTATACH, dajemy WSPARCIE podczas indywidualnych spotkań i konsultacji, opracowujemy przydatne narzędzia ułatwiające bezcukrowy odwyk.


Ta zbiórka pieniędzy pozwoli nam zorganizować Słodki Tydzień Bez Cukru 2.0 w dniach 9-15 października 2017. Chcemy pokazać Ci nasz bezcukrowy styl życia - żebyś zasmakowała/zasmakował w naszych zdrowych i przepysznych przekąskach, które jednocześnie są pełnowartościowym pożywieniem! A do tego są tak proste i szybkie w wykonaniu, że nawet dzieci są w stanie je zrobić! 1000 dziewczynek i chłopców w wieku 7-11 lat było uczestnikami naszych warsztatów podczas Lata w mieście 2017!


Daj się zaprosić na Słodki Tydzień Bez Cukru w Warszawie - przyjdź na wykłady, warsztaty, Słodką Ucztę! Razem z nami ustanów rekord Polski w lepieniu słodkich kulek mocy! Obejrzyjmy film 'Cały ten cukier' - będzie to okazja do rozmów z dietetykami, zadawania pytań, wyjaśniania wątpliwości. Skorzystaj ze Słodkiego Targu Bez Cukru, poznaj Krzepkich Bez Cukru, pozwól sobie na zakosztowanie ZMIANY!


Wstęp na wydarzenia Słodkiego Tygodnia jest WOLNY, poza wtorkowym wejściem do kina Luna, na które konieczne jest wykupienie pakietu Makowe Szaleństwo za jedyne 49 zł - dla 2 osób (otrzymasz również zawartość wcześniejszych pakietów). Natomiast prosimy Cię o finansowe WSPARCIE, które pozwoli nam wzbogadzić Słodki Tydzień o dodatkowe ATRAKCJE, które w pierwszej kolejności trafią do Ciebie: e-booki i inne materiały edukacyjne; słodkie torby z podarunkami, wydruki materiałów, w tym przepisy oraz Bezcukrową Mapę Warszawy; bogatsze zestawy produktów na warsztaty.


W zamian otrzymasz też miejsce w pierwszym rzędzie podczas wszystkich spotkań (Malinowy Buziak), konsultacje dietetyczne (Pistacjowa Rozkosz, Jagodowa Uczta), podwójną wejściówkę na zamknięte warsztaty Fundacji (Śliwkowe Łasuchowanie) czy organizację warsztatów dla całej grupy w Twojej firmie/instytucji (Orzechowe Złoto, Jeżynowy Diament).

Daj się skusić! Wybierz swoją nagrodę, kliknij, wpłać i - do słodkiego zobaczenia! :D

Wpłacili

Ewelina
wpłacił: 19 zł
Anna
wpłacił: 50 zł
Aleksandra
wpłacił: 29 zł
Ania
wpłacił: 29 zł
Małgorzata
wpłacił: 29 zł
Ula
wpłacił: 15 zł
Hubert
wpłacił: 29 zł
Karol
wpłacił: 200 zł
Kinga
wpłacił: 59 zł
Dominika
wpłacił: 29 zł
Gosia
wpłacił: 10 zł
Barbie
wpłacił: 9 zł
Jerzy
wpłacił: 29 zł
Agni
wpłacił: 199 zł
Monika
wpłacił: 10 zł
Marysia
wpłacił: 10 zł
Marta
wpłacił: 19 zł
Joanna
wpłacił: 99 zł
Anna
wpłacił: 30 zł
Joanna
wpłacił: 20 zł
Aneta
wpłacił: 29 zł
Ewa
wpłacił: 29 zł
Krykrykry
wpłacił: 10 zł
Ula
wpłacił: 10 zł
Jola
wpłacił: 59 zł
Natalia
wpłacił: 499 zł
Paulina
wpłacił: 59 zł
Ewa
wpłacił: 2 zł
OLGA
wpłacił: 19 zł
Krystyna
wpłacił: 29 zł
Di
wpłacił: 10 zł
Basia
wpłacił: 4 zł
Agnieszka
wpłacił: 99 zł
Krzyś
wpłacił: 99 zł
Aga
wpłacił: 99 zł
Agata
wpłacił: 59 zł
Barbara
wpłacił: 10 zł