5%
170 zł z 3000 zł
Zbiórka zakończona

KOMU POMAGAMY?

Patryk Mik to wojownik wyjątkowy . Urodził się w październiku 2014 roku w 6-stym miesiącu ciąży jako skrajny wcześniak. Ważył mniej niż torebka cukru – 960g, a mierzył 38 cm. Dostał 6 punktów APGAR. Po tak wczesnych i niespodziewanych narodzinach wyniknęło wiele komplikacji związanych z jego rozwojem, m.in.: wylewy krwi do mózgu IV stopnia, leukomalacja, perforacja jelita (3 operacje za nim) z zapaleniem otrzewnej i sepsą, retinopatia III stopnia, której konsekwencją był wykonany laser na oczka, dysplazja oskrzelowo-płucna, niedokrwistość wcześniaków z licznymi transfuzjami krwi.
Spędził w szpitalu 123 długich dni.
Po tak wczesnych i niespodziewanych narodzinach wyniknęło wiele komplikacji związanych z jego rozwojem m.in Mózgowe Porażenie Dziecięce, czy duże problemy ze wzrokiem, dlatego od wyjścia ze szpitala jest pod opieką rehabilitantów, neurologa, pulmonologa, audiologa, neonatologa, chirurga i okulisty. Patryk jest wesołym i kontaktowym 3-latkiem, aby móc dalej się rozwijać potrzebuje dość dużych nakładów finansowych, gdyż rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, sprzęt ortopedyczny oraz liczne wizyty u lekarzy i specjalistów wyczerpują nakłady budżetu rodzinnego.

Panny Młode z Wrocławia, z edycji 2017, chcą pomóc w opłaceniu leczenia i rehabilitacji Patryka.


CO ROBIMY?

Sztandarową letnią akcją Fundacji Mają Przyszłość jest wyjątkowa, wspólna sesja zdjęciowa Panien Młodych w plenerach miasta oraz w ujęciach sponsorowanych. Darczyńcy - Mieszkańcy miast oraz Firmy z sercem, które w zamian za pozytywny medialny szum, film i zdjęcia z Pannami, przekażą darowiznę na Podopiecznego danej edycji. Zebrane w ten sposób fundusze przeznaczone są na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnego dziecka z danego miasta, w którym odbywa się akcja.

Ideą akcji „Panny Młode podbijają miasto dla Malucha” jest zrobienie czegoś dobrego dla chorych dzieci przy okazji ponownego włożeniu sukni ślubnej. I edycja akcji odbyła się w roku 2008 tylko w Poznaniu, a w kolejnych edycjach w latach 2009, 2010, 2012, 2013, 2015 oraz 2017 w gronie miast uczestniczących były Wrocław, Trójmiasto, Bydgoszcz, Zielona Góra, Inowrocław i Warszawa. Z małego wydarzenia, w którym udział wzięło zaledwie 25 Panien Młodych w 2008, powstał event, w który zaangażowane są setki osób. Jednak najważniejsze jest to, że na przestrzeni tych wszystkich edycji udało się pomóc już 17 Podopiecznym.


KIM JESTEŚMY?

Fundacja Mają Przyszłość powstała po latach pracy wolontariackiej i działaniach w stowarzyszeniach pomocy dzieciom chorym w Polsce i dzieciom Afryki. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie misji w Afryce na pomoc w ramach programu Adopcji Serca oraz współistniejących projektów, a także pomocy finansowej dzieciom chorym i niepełnosprawnym w Polsce poprzez działania eventowe i medialne.


Pomóż nam POMAGAĆ !

Cel jest szczytny a akcja wyjątkowa!

Zapraszamy do wspólnej zabawy... i pomagania!

Wpłaty

Inga
wpłacił: 15 zł
Wanda
wpłacił: 40 zł
J
wpłacił: 15 zł
Rrr
wpłacił: 15 zł
Gosia
wpłacił: 20 zł
ninja
wpłacił: 50 zł
Dagmara
wpłacił: 15 zł
×
Klauzula informacyjna
Darczyńco, Twoje dane (imię i nazwisko) są niezbędne do realizacji umowy darowizny dla Fundacja Mają Przyszłość natomiast adres e-mail służy Fundacja Mają Przyszłość – na podstawie uzasadnionego interesu – do wysłania podziękowań za wsparcie oraz informacji o działalności Fundacja Mają Przyszłość. Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać takich informacji, wyślij swój sprzeciw na adres: 7035oZnVuZGFjamFAbWFqYXByenlzemxvc2Mub3JnLnBs

Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – RODO masz w każdej chwili prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli stwierdzisz, że Twoje prawa zostały naruszone, możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)