2%
70 zł potrzebne 3000 zł
Zbiórka zakończona
2 osoby wsparły zbiórkę

KOMU POMAGAMY?

Kuba Mierzwicki urodził się w marcu 2006 roku Mama Kubusia nie zdołała opiekować się nim długo, dlatego trafił w czułe ręce mamy zastępczej, gdy miał 6 tygodni. Urodził się z obustronnym niedosłuchem, rozszczepem podniebienia miękkiego, uszkodzonym nerwem wzrokowym, wodogłowiem zanikowym, noworodkowym zaburzeniem rytmu serca. W siódmym miesiącu stwierdzono dziecięce porażenie mózgowe. Jest już po operacji podniebienia, wszczepienia implantu słuchowego i walczy obecnie o naprawę uszkodzonego procesora mowy – koszt naprawy to aż 1900 zł. Brak środków na rehabilitację i pozostały sprzęt medyczny zamyka mu się drogę do dalszego rozwoju i w miarę normalnego życia w wieku późniejszym, co bardzo martwi jego przybraną mamę.

Panny Młode z Inowrocławia, z edycji 2017, chcą pomóc w opłaceniu leczenia i rehabilitacji Kuby.


CO ROBIMY?

Sztandarową akcją Fundacji Mają Przyszłość jest wyjątkowa, wspólna sesja zdjęciowa Panien Młodych w plenerach miasta oraz w ujęciach sponsorowanych. Firmy z sercem, które w zamian za pozytywny medialny szum, film i zdjęcia z Pannami, przekażą darowiznę na Podopiecznego. Zebrane w ten sposób fundusze przeznaczone są na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnego dziecka z danego miasta, w którym odbywa się akcja.

Ideą akcji „Panny Młode podbijają miasto dla Malucha” jest zrobienie czegoś dobrego dla chorych dzieci przy okazji ponownego włożeniu sukni ślubnej. I edycja akcji odbyła się w roku 2008 tylko w Poznaniu, a w kolejnych edycjach w latach 2009, 2010, 2012, 2013, 2015 oraz 2017 w gronie miast uczestniczących były Wrocław, Trójmiasto, Bydgoszcz, Zielona Góra, Bydgoszcz, Inowrocław i Warszawa. Z małego wydarzenia, w którym udział wzięło zaledwie 25 Panien Młodych w 2008, powstał event, w który zaangażowane są setki osób. Jednak najważniejsze jest to, że na przestrzeni tych wszystkich edycji udało się pomóc już 17 Podopiecznym.


KIM JESTEŚMY?

Fundacja Mają Przyszłość powstała po latach pracy wolontariackiej i działaniach w stowarzyszeniach pomocy dzieciom chorym w Polsce i dzieciom Afryki. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie misji w Afryce na pomoc w ramach programu Adopcji Serca oraz współistniejących projektów, a także pomocy finansowej dzieciom chorym i niepełnosprawnym w Polsce poprzez działania eventowe i medialne.


Pomóż nam POMAGAĆ !

Cel jest szczytny a akcja wyjątkowa!

Zapraszamy do wspólnej zabawy charytatywnej!

Wpłacili

Hanna
wpłacił: 20 zł
DM
wpłacił: 50 zł