25%
345 zł z 1350 zł
Zbiórka zakończona

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Naszym Dzieciom"


Misją Stowarzyszenia, które powstało w 1995r. jest niesienie wszechstronnej pomocy dzieciom, młodzieży oraz dorosłym osobom niepełnosprawnym, a także pomoc rodzinom z dzieckiem niepełnosprawnym.

Zapewniamy rehabilitację i pomoc osobom niepełnosprawnym, głównie dzieciom i młodzieży oraz ich rodzinom z województwa łódzkiego, a przede wszystkim mieszkańcom powiatu brzezińskiego, łódzkiego-wschodniego i miasta Łodzi. Obecnie obejmujemy opieką ponad 90 podopiecznych, w tym ok. 50 jest mieszkańcami miasta Brzeziny.

W celu promocji Stowarzyszenia, a także pozyskiwania funduszy na cele statutowe poprzez zbiórki publiczne, bierzemy udział w różnych kiermaszach, festynach, jarmarkach i eventach (np.: Dni Brzezin, Noc Świętojańska, Piknik Ekologiczny, Dzień Rodziny, Jarmark Wielkanocny) na terenie Miasta Brzeziny i woj. łódzkiego, gdzie prezentujemy nasze wyroby rękodzielnicze, wykonane przez uczestników terapii zajęciowej np. podczas warsztatów plastyczno-twórczych. Dzieci są bardzo zaangażowane, także integrujemy rodziców, którzy również włączają się w te działania i wykonują własnoręcznie przepiękne prace.

Chcielibyśmy zakupić NAMIOT HANDLOWY z szybkim i łatwym montażem, z logo Stowarzyszenia, który dotychczas wypożyczaliśmy od Muzeum Regionalnego w Brzezinach, czy Liceum Ogólnokształcącego lub od Miasta Brzeziny na różnego rodzaju imprezy plenerowe. Zbliża się okres letni, gdzie ten namiot znów będzie niezbędny, a niestety nie posiadamy go na wyposażeniu. Utrzymujemy się z darowizn i wpłat z 1%. W pierwszej kolejności staramy się zapewnić pomoc chorym dzieciom, bezpłatną rehabilitację i realizujemy cele statutowe, niestety nie starcza nam już funduszy na działania promocyjne.

Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą uda nam się w tym roku zrealizować nasze plany i zakupić namiot, który jest nam bardzo potrzebny.


Odwiedź i polub nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/stowarzyszenienaszymdzieciom/?ref=settings

Odwiedź naszą stronę internetową:
http://naszymdzieciom.org/

Kontakt:
95-060 Brzeziny, ul. Piłsudskiego 14, tel. 695 585 367, e-mail: naszym_dzieciom@o2.pl
KRS 0000150209, NIP 833 10 15 040, REGON 750463570
Nr rachunku bankowego: 34 1240 3334 1111 0000 2772 8279
Wpłaty

Krystian
wpłacił: 30 zł
Krystian
wpłacił: 20 zł
Agnieszka
wpłacił: 40 zł
Wiesława
wpłacił: 20 zł
Urszula
wpłacił: 100 zł
Radosław
wpłacił: 50 zł
Przemysław
wpłacił: 50 zł
Adm
wpłacił: 5 zł
Anomimowo
wpłacił: 20 zł
Maciek
wpłacił: 10 zł
×
Klauzula informacyjna
Darczyńco, Twoje dane (imię i nazwisko) są niezbędne do realizacji umowy darowizny dla Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Naszym Dzieciom" z Brzezin natomiast adres e-mail służy Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Naszym Dzieciom" z Brzezin – na podstawie uzasadnionego interesu – do wysłania podziękowań za wsparcie oraz informacji o działalności Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Naszym Dzieciom" z Brzezin. Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać takich informacji, wyślij swój sprzeciw na adres: 8669oaWxvbmFiQHdpbmNvbXAucGw=

Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – RODO masz w każdej chwili prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli stwierdzisz, że Twoje prawa zostały naruszone, możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)