13%
410 zł potrzebne 3000 zł
Zbiórka zakończona
14 osób wsparło zbiórkę

Dzień dobry!

Stowarzyszenie Cichosz zaplanowało w tym roku wiele wydarzeń i ciekawych interakcji nie tylko dla mieszkańców Sołectwa Cichostów. Do stałych naszych punktów czyli Pikniku Sąsiedzkiego i Sąsiedzkiego Wyścigu Rowerowego, które mają w tym roku swoje IV edycje realizujemy również budowę tężni solankowej oraz cykl działań w ramach grantu Etnopolska 2021.

Na tę chwilę stowarzyszenie nie posiada swojego lokalu, natomiast dysponujemy stodołą, która może stać się dla nas namiastką letniej siedziby do działań statutowych. By to się udało musimy poddać ją liftingowi: wymienić drewniane wrota, pomalować ściany, załatać dziury.
W związku z tym, że nie mamy możliwości by z grantów pozyskać środki na remont, zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej zbiórki. Każda złotówka ma znaczenie.

Stowarzyszenie Cichosz to inicjatywa, którą tworzymy przede wszystkim po to, by działać, ponieważ wierzymy, że czyny mówią głośniej niż słowa. Już od początku swojej drogi, tj. od 2017 roku, zdajemy sobie sprawę, że łatwiej pokonać wyzwania, pracując w większej grupie. Działamy na rzecz rozwoju naszej wsi, bo widzimy, że jest taka potrzeba - bo nasza mała ojczyzna, nasi sąsiedzi tego od nas oczekują! Przez 3 lata naszej działalności pozyskaliśmy ok. 180 000 zł! Działamy jako organizacja społeczna i utrzymujemy się ze składek naszych członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania!
Zajrzyjcie na naszą stronę www.stowarzyszeniecichosz.org i zobaczcie co już udało się zrealizować.
Pozdrawiamy i przesyłamy uściski.


Ps. Kochani, udostępnijcie po wpłacie nr.tel do siebie lub odezwijcie się na nasz adres e-mail! Będzie łatwiej nam Wam podziękować!


Wpłacili

Twórcy
wpłacił: 100 zł
Kamil
wpłacił: 20 zł
Barbara
wpłacił: 20 zł
Anna
wpłacił: 50 zł
Ewelina
wpłacił: 40 zł
Krzysiek
wpłacił: 10 zł
Natalia
wpłacił: 20 zł
Jola
wpłacił: 50 zł
Kasia
wpłacił: 20 zł
Rysiek
wpłacił: 20 zł
Teściowa
wpłacił: 10 zł
Łukasz
wpłacił: 20 zł
Jezioro
wpłacił: 20 zł
Anka
wpłacił: 10 zł