13%
2030 zł z 15000 zł
Zbiórka zakończona

Royal Rangers Polska zajmuje się wychowaniem młodego pokolenia skautową metodą wychowawczą.

Za pomocą zebranych środków z tej zbiórki chcielibyśmy wydrukować drugie wydanie "Księgi Prób Skauta". Pierwsze wydanie już się skończyło, a chcielibyśmy, aby każdy skaut i instruktor Royal Rangers miał swój egzemplarz.

W "Księdze Prób Skauta" znajdują się opisy: podstawowych ideałów wychowawczych, regulaminy (m.in.: Mundurowy, Stopni, Sprawności) oraz zadania do sprawności dla wszystkich grup wiekowych Royal Rangers Polska: odkrywców, zwiadowców i wędrowników. W sumie ponad 300 różnych sprawności.

Cały podręcznik ma ponad 120 stron, jest kolorowy, łatwo się w nim odnajduje sprawności konkretnej grupy wiekowej, a czytelne ikony (naszywki sprawności) w szybki sposób pozwalają czytelnikom przyporządkowywać daną sprawność do określonego aspektu i grupy.

Pierwsze wydanie podręcznika miało bardzo dobre recenzje i większość skautów i instruktorów chciałaby z niego korzystać na codzień.

Zebranie środków pozwoli nam na aktualizację danych w podręczniku i wydrukowanie około 1 tys. egzemplarzy, które będziemy rozdawali w szczepach. Wydaje się, że dzięki temu większość instruktorów i skautów otrzyma taki podręcznik.

Zapraszamy do wspólnego projektu :-)

Wpłaty

Agata
wpłacił: 30 zł
Krista
wpłacił: 150 zł
Marta
wpłacił: 30 zł
Bartosz
wpłacił: 30 zł
Mihail
wpłacił: 150 zł
Skaut
wpłacił: 50 zł
Irek
wpłacił: 30 zł
Ewa
wpłacił: 30 zł
Chrislock
wpłacił: 1500 zł
Edyta
wpłacił: 30 zł
×
Klauzula informacyjna
Darczyńco, Twoje dane (imię i nazwisko) są niezbędne do realizacji umowy darowizny dla Royal Rangers Polska natomiast adres e-mail służy Royal Rangers Polska – na podstawie uzasadnionego interesu – do wysłania podziękowań za wsparcie oraz informacji o działalności Royal Rangers Polska. Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać takich informacji, wyślij swój sprzeciw na adres: 8227oYml1cm9Acm95YWxyYW5nZXJzLnBs

Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – RODO masz w każdej chwili prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli stwierdzisz, że Twoje prawa zostały naruszone, możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)