0%
30 zł z 300000 zł
5 months, 1 week do końca

Projekt "Boskie fundamenty jutra" ma na celu zebranie funduszy na pokrycie długu, co umożliwi nam zrobienie kroku w kierunku powiększenia przestrzeni szkoły i przedszkola. Zapewni to dzieciom lepszą przyszłość. Nasze placówki nie są dochodowe z założenia, bowiem prowadzi je organizacja działająca nie dla zysku. Uczęszczają do nich dzieci, którym staramy się towarzyszyć na drodze ku pełnemu rozwojowi, idąc śladami ks. Jana Bosko. 

Skąd ten dług?

W 2015 roku jako organizacja podjęliśmy decyzję o powołaniu szkoły, w której dzieci mogłyby wzrastać w atmosferze, w której wychowywały się w przedszkolu. Na ten cel pozyskaliśmy część budynku parafialnego. Trzeba było w nim przeprowadzić gruntowny remont. Poniesione koszty wyniosły ponad 1 milion złotych. Zaciągnęliśmy więc pożyczki w bankach oraz u osób fizycznych. Do 2024 roku udało nam się spłacić część długu. Pozostaje jednak znacząca kwota, która blokuje nam możliwość rozwoju. 300 000,00zł to zadłużenie w bankach. Najbardziej pilne do oddania.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają !

Wpłaty

Anonimowo
wpłacił: 20 zł
Paulina
wpłacił: 10 zł
×
Klauzula informacyjna
Darczyńco, Twoje dane (imię i nazwisko) są niezbędne do realizacji umowy darowizny dla Stowarzyszenie JESTEM natomiast adres e-mail służy Stowarzyszenie JESTEM – na podstawie uzasadnionego interesu – do wysłania podziękowań za wsparcie oraz informacji o działalności Stowarzyszenie JESTEM. Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać takich informacji, wyślij swój sprzeciw na adres: 9850oYWduLmt1bGlrQGdtYWlsLmNvbQ==

Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – RODO masz w każdej chwili prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli stwierdzisz, że Twoje prawa zostały naruszone, możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)