1%
1310 zł potrzebne 130000 zł
Zbiórka zakończona
16 osób wsparło zbiórkę

Co to jest „Bus marzeń”?

Bus marzeń to chęć spełnienia marzenia wielu dzieci, które oprócz brudnych podwórek, szkolnych boisk i sal gimnastycznych, nie widziały innych miejsc. Do spełnienia tego typu marzeń jest niezbędny środek lokomocji nie tylko po to aby dotrzeć do tych dzieci ale żeby spełniać ich marzenia i zawieść w piękne miejsca w Polsce. Pomimo, że robimy to od 9 lat nie brakuje dzieci, którym zabiera się marzenia.

Bus marzeń jest odpowiedzią tych pragnących dzieci. My możemy pomóc w realizacji marzeń właśnie w taki sposób organizując zbiórkę na zakup Busa marzeń. który gwarantowałby bezpieczeństwo i komfort jazdy dla tych dzieci.

Wyobraź sobie, że to właśnie Ty możesz być cząstką realizacji tego marzenia. Wesprzyj naszą zbiórkę i pomóż nam pomagać!

Kim jesteśmy?

W ramach Akcji Humanitarnej Życie organizujemy zajęcia dla dzieci młodzieży w oddziale w Pile, Koninie, Szczecinie, Kędzierzynie Koźlu, Warszawie, Chorzowie, Żarach. Uczestniczymy w szeregu akcji:

* Spotkania świąteczne „Gwiazdkowa Niespodzianka” dla dzieci w wieku 2–14 lat

* Kluby Najwspanialszej Podróży w 2014 do 2017 .

* 44 Wycieczki i obozy – ostatnio w 2016 w Kostrzycy, a w 2017 planujemy obóz w Mirostowicach Górnych

Dlaczego zbieramy na Bus Marzeń?

Zbieramy na Busa marzeń, ponieważ dotychczasowy transport jakim dysponujemy nie daje nam gwarancji bezpiecznego dotarcia do celu, stan techniczny jest bardzo dobry tylko już wiekowy bo 20 letni samochód, Posiłkujemy się wynajmowanym Busem , który nie zawsze jest osiągalny.

Pomóż nam już dziś – wesprzyj zakup Busa Marzeń.

Szczegóły techniczne: koszt zakupu nowego busa średniej klasy to 130 000 złotych. My marzymy o modelu Ford Tourneo Custom – może być używany.

Wpłacili

Wiola
wpłacił: 30 zł
Beata
wpłacił: 20 zł
Ilona
wpłacił: 100 zł
Magdalena
wpłacił: 500 zł
Piotr
wpłacił: 200 zł
Tomasz
wpłacił: 100 zł
ola
wpłacił: 50 zł
Renata
wpłacił: 10 zł
Irena
wpłacił: 100 zł
Monika
wpłacił: 20 zł
Kasia
wpłacił: 50 zł
Maja
wpłacił: 20 zł
Barnaba
wpłacił: 30 zł
Beata
wpłacił: 25 zł
Katarzyna
wpłacił: 25 zł
Julia
wpłacił: 30 zł