1%
266 zł z 24000 zł
Zbiórka zakończona

Witam Przyjaciół, nazywam się Robert Linowski.

Jak wiele osób na tym świecie byłem zdrowy, miałem szczęśliwą rodzinę. W 2008 r. zdiagnozowano u mnie naczyniaka pnia mózgu. Wylew spowodował połowiczny paraliż prawej strony ciała, opadnięcie powiek i zaburzenia mowy. Musiałem pogodzić się z myślą, że stałem się osobą niepełnosprawną. Obecnie mając 46 lat jestem pod opieką moich rodziców w podeszłym wieku. Jednak to ja powinienem się nimi opiekować, a nie odwrotnie. Chcąc pozostać w jakimś stopniu sprawnym muszę być rehabilitowany, aby odciążyć ich w przenoszeniu mnie z wózka na łóżko. Obecna sytuacja spowodowana COVID-19 pozbawiła mnie możliwości korzystania z puli rehabilitacji, w tym z zajęć na basenie, co źle wpłynęło na kondycję moich mięśni. Prywatna rehabilitacja jest zbyt kosztowna, tj. 2 tys. zł/msc., ale jest dla mnie jak tlen do życia. Dlatego proszę zostańcie Państwo moim Aniołem Dobroczynności wspierając moją codzienną rehabilitację przekazując datek.

Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.
Robert Linowski z rodzicami.

NUMER KONTA DO WPŁATY
ING BANK ŚLĄSKI 49 1050 1764 1000 0023 0058 3966
z dopiskiem "Anioł Dobroczynności"

Wpłaty

Krzysztof
wpłacił: 200 zł
M
wpłacił: 10 zł
Andrzej
wpłacił: 50 zł
Zdzisław
wpłacił: 5 zł
MS
wpłacił: 1 zł
×
Klauzula informacyjna
Darczyńco, Twoje dane (imię i nazwisko) są niezbędne do realizacji umowy darowizny dla Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym Podaruj Uśmiech natomiast adres e-mail służy Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym Podaruj Uśmiech – na podstawie uzasadnionego interesu – do wysłania podziękowań za wsparcie oraz informacji o działalności Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym Podaruj Uśmiech. Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać takich informacji, wyślij swój sprzeciw na adres: 5763oZnVuZGFjamFAcG9kYXJ1anVzbWllY2gub3Jn

Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – RODO masz w każdej chwili prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli stwierdzisz, że Twoje prawa zostały naruszone, możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)